Reklama

Reklama

Sławomir Świerzyński (Bayer Full): Byłem molestowany

Wstrząsające wyznanie "cesarza disco polo" Sławomira Świerzyńskiego z grupy Bayer Full w programie "Skandaliści" w Polsacie.

Wstrząsające wyznanie "cesarza disco polo" Sławomira Świerzyńskiego z grupy Bayer Full w programie "Skandaliści" w Polsacie.
Sławomir Świerzyński (Bayer Full) opowiedział o dramatycznych chwilach z dzieciństwa /AKPA

Gościem ostatniego odcinka "Skandalistów" był Sławomir Świerzyński. W rozmowie z Agnieszką Gozdyrą wokalista ujawnił, że był molestowany.

"Ja byłem na koloniach w Darłówku i tam on był. I niech mi pani wierzy, że jak ja spotkam tę osobę, to przy*** w ryj, aż się zdziwi" - powiedział lider Bayer Full.

Sławomir Świerzyński nie chciał jednak zdradzić, kto miał go w dzieciństwie molestować.

"To rozpoznawalna osoba, gdyby ludzie usłyszeli nazwisko, to by się zdziwili" - podkreślił, jednak nie ujawnił, czy był to opiekun lub artysta.

Reklama

"Nie chcę tego ciągnąć... Jak ktoś zaczyna dyskutować i podnosić jakieś tam wzniosłe argumenty, to mówię wtedy: 'A byłeś?, Zrobiono ci coś? Nie, to sorry'" - opowiadał, mówiąc, że "małe dziecko nie zapomina nigdy".

Sprawdź tekst utworu "Żono moja" w serwisie Teksciory.pl!

Te złe doświadczenia z kolonii miały sprawić, że Świerzyński deklaruje się jako "wróg homoseksualizmu".

"Ja nie jestem za promowaniem homoseksualizmu, ja jestem wrogiem. Pokazywania tych wszystkich parad dziwnych, gejów, tych lgbt, 'vans', 'trans', 'śmans' itp., itd." - mówił w Polsacie. Podkreślił, że choć ma poglądy prawicowe, nie zamierza kandydować z list Prawa i Sprawiedliwości (brał udział w wyborach z list Polskiego Stronnictwa Ludowego).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL