Reklama

Reklama

Selah Marley debiutuje. Córka Lauryn Hill idzie w ślady mamy ("Breathe")

Utworem "Breathe" na scenie muzycznej debiutuje Selah Marley, córka Lauryn Hill i Rohana Marleya, jedna z wnuczek króla reggae - Boba Marleya.

Selah Marley rozpoczyna muzyczną karierę

Urodzona w listopadzie 1998 r. Selah Marley to drugie z piątki wspólnych dzieci Lauryn Hill, wokalistki grupy The Fugees, i Rohana Marleya, współzałożyciela plantacji kawy Marley Coffee.

W rozmowie z magazynem "W" Selah zdradziła, że zawsze chciała być wokalistką (czasem zdarzało się jej wystąpić razem z mamą), ale obawiała się, czy dorówna poziomem swojej słynnej rodzinie.

"Byłam bardzo świadoma presji mojej mamy i całej rodziny, dlatego to był prawie kompleks niższości" - podkreśla 18-latka.

Reklama

"A co jeśli nie dam rady sprostać tym oczekiwaniom? Może nie jestem tym, za kogo mnie uważają?" - mówi o trapiących ją wątpliwościach.

Selah Marley zaznacza, że to producent Kyle Provencio Reingold (KPR) i raper IDKHIM sprawili, że zdecydowała się upublicznić swój muzyczny debiut. Wspomniani panowie towarzyszą jej w utworze "Breathe".

"Moja mama zawsze była dla mnie wzorem. Podkreślała, żebym się nie spieszyła" - mówi o Lauryn Hill.

"To ona napisała do mnie, że wcale nie muszę być kimś w rodzaju guru, czy laureatką Grammy. To wiele dla mnie znaczy. Z jednej strony jest moją mamą, ale z drugiej to przecież Lauryn Hill. To fajne, że na koniec dnia, mam u swojego boku kogoś, kto mnie rozumie" - podkreśla młoda wokalistka, do tej pory znana głównie jako modelka.

Muzyką zajmują się także inni wnukowie Boba Marleya - m.in. synowie Stephena (Joseph "Jo Mersa" Marley) i Ziggy'ego (Daniel "Bambaata" Marley) oraz robiący największą karierę Skip Marley, syn Cedelli. To właśnie on jest współautorem przeboju "Chained to the Rhythm" Katy Perry.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lauryn Hill | Selah Marley

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje