Reklama

Reklama

Roxette wspiera parę gejów z Polski: Miłość jest miłością

Już prawie 240 tys. odsłon ma wakacyjne wideo, które para gejów z Polski nakręciła do piosenki "Some Other Summer" grupy Roxette.

Już prawie 240 tys. odsłon ma wakacyjne wideo, które para gejów z Polski nakręciła do piosenki "Some Other Summer" grupy Roxette.
Kadr z klipu "Some Other Summer" /

Nakręcone nad polskim morzem wideo pomyślane było jako bardziej oryginalna pamiątka z wakacji. Autorami są Jakub Hajduk i jego wieloletni partner Dawid.

Tymczasem opublikowany w sieci klip po kilku dniach trafił do Pera Gessle, lidera grupy Roxette. Szwedowi na tyle spodobało się nagranie, że je pochwalił i opublikował na oficjalnym profilu zespołu na Facebooku.

Zachwyceni są też fani formacji, którzy wręcz domagają się, aby wideo stało się oficjalnym klipem do "Some Other Summer".

Pod filmem pojawiło się też jednak sporo nienawistnych komentarzy. O sytuacji dowiedzieli się muzycy Roxette - Per Gessle i wokalistka Marie Fredriksson, którzy nie spodziewali się, że pochwalenie przez nich klipu dwóch gejów, przyniesie w konsekwencji tyle nieprzyjemności.

Reklama

W wiadomości do Jakuba i Dawida, Roxette pogratulowali im pomysłowości i wyrazili żal nad falą krytyki w Polsce. "Coś co rodzi się z radości i miłości zasługuje tylko na entuzjastyczne przyjęcie. Mamy nadzieję, że macie w sobie wystarczająco dużo siły, aby przetrzymać to wszystko" - napisała do nich wieloletnia menedżerka zespołu Marie Dimberg.

W geście wsparcia Roxette ponownie umieścili wideo na swojej stronie z adekwatnym komentarzem do swoich fanów: "Wideo Dawida i Jakub jest warte przypomnienia. Pamiętajcie: miłość jest miłością jest miłością".

"Chcieliśmy pokazać ludziom, że gejowska miłość nie różni się od innej miłości. Jesteśmy zwyczajnymi ludźmi. Bawimy się, kochamy, opiekujemy sobą w ten sam sposób, jak robią to wszyscy" - mówił Jakub w "Huffington Post".

Piosenka jest drugim singlem promującym wydany w czerwcu album "Good Karma".

Sprawdź tekst "Some Other Summer" w serwisie Teksciory.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL