Renata Przemyk rezygnuje z Nagrody Mediów Publicznych. "Tej nagrody przyjąć bym nie mogła"

Renata Przemyk zrezygnowała z Nagrody Mediów Publicznych
Renata Przemyk zrezygnowała z Nagrody Mediów PublicznychFot. Wojciech StrozykReporter
Renata Przemyk o jubileuszu 30-lecia pracy artystycznejINTERIA.PL

Renata Przemyk rezygnuje z Nagrody Mediów Publicznych. "Tej nagrody przyjąć bym nie mogła"

Tymon Tymański o miłości do muzyki KoryPolsat
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?