Reklama

Reklama

Rammstein znowu zaskakuje. Zobacz teledysk do "Dicke Titten"

Legendarny niemiecki zespół wydał właśnie klip do piosenki "Dicke Titten". Jak przystało na Rammstein, nagranie nie jest zbyt konwencjonalne.

Legendarny niemiecki zespół wydał właśnie klip do piosenki "Dicke Titten". Jak przystało na Rammstein, nagranie nie jest zbyt konwencjonalne.
Till Lindemann w teledysku do "Dicke Titten" /YouTube /materiał zewnętrzny

Rammstein jest obecny na scenie od 1994 roku. Niemiecka kapela, nagrywająca piosenki głównie w ojczystym języku, zadebiutowała albumem "Herzeleid" w 1995 roku, jednak rozgłos zyskała dopiero po wydaniu albumu "Sehnsucht" z 1997 roku, który do chwili obecnej jest najlepiej sprzedającym się wydawnictwem zespołu.

W samych Stanach Zjednoczonych album ten sprzedał się w rekordowym nakładzie miliona egzemplarzy, otrzymując za to osiągnięcie certyfikat platynowej płyty. Na całym świecie Rammstein sprzedali ponad 35 milionów płyt. Największe przeboje kapeli to "Engel", "Du hast", "Links 2-3-4", "Amerika" czy "Pussy".

Reklama

Nazwa zespołu pochodzi od amerykańskiej bazy lotniczej Ramstein Air Base w Niemczech. Nazwa zespołu była wymyślona prześmiewczo i ze względu na niewiedzę omyłkowo zapisana przez dwa "m".

Rammstein z teledyskiem do "Dicke Titten"

"Dicke Titten" to kolejny utwór z wydanego w kwietniu albumu "Zeit". W ramach promocji "Zeit", Rammstein wyruszy w trasę koncertową, która obejmie także Polskę. 16 lipca 2022 roku niemiecki zespół zagra na PGE Narodowym. "Dicke Titten" to opowieść o kobiecie z obszernym biustem. "Nie musi być ładna / Nie musi być mądra, nie / Nie musi być bogata / Ale o jedno bym prosił - o wielkie cycki" - słyszymy w refrenie.

Pojawiają się komentarze, że teledysk to kopia polskiego nagrania Cleo i Donatana "My Słowianie".

Sprawdź tekst do utworu "Dicke Titten" w serwisie Tekściory.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL