Reklama

Reklama

Rammstein wystąpi w Polsce! Gdzie zagra Till Lindemann i spółka? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Rammstein, jedna z najpopularniejszych niemieckich grup, wróci do Polski w 2023 roku. Gdzie i kiedy dokładnie wystąpią?

Rammstein, jedna z najpopularniejszych niemieckich grup, wróci do Polski w 2023 roku. Gdzie i kiedy dokładnie wystąpią?
Rammstein wróci do Polski w 2023 roku /Jens Koch /materiały promocyjne

W trakcie trwającej blisko 30 lat kariery, grupa Rammstein sprzedała ponad 20 milionów płyt i objechała cały świat z przełomowymi, spektakularnymi występami. Dotychczasową dyskografię zespołu zamyka "Untitled album" z 2019 roku.

Zespół w składzie: Till Lindemann (wokal), Paul Landers (gitara), Richard Z. Kruspe (gitara), Flake (klawisze), Oliver Riedel (bas) i Christoph Schneider (perkusja) wydał w kwetniu płytę, pt. "Zeit".

W ramach promocji krążka, Rammstein wyruszył w trasę koncertową, która obejmowała także Polskę. 16 lipca 2022 roku niemiecki zespół zagrał na PGE Narodowym. Teraz grupa zapowiada przyszłoroczne występy, a Polska także znalazła się w rozpisce.

Reklama

Rammstein wystąpi w Polsce! Gdzie odbędzie się koncert i ile będą kosztować bilety?

Najnowsza trasa zespołu robi wrażenie - konstrukcja sceny, która czasami góruje nad dachem stadionu, wydarzenie rozświetlone przez ogień i płomienie, perfekcyjnie zgrany zespół, poczucie humoru i patos inscenizacji Rammstein - to rzeczywiście bardzo wyjątkowy pokaz pod względem jakości, wielkości i w wielkim stylu. 

Logiczne jest więc, że Rammstein oferuje wszystkim swoim fanom i tym, którzy dopiero się nimi staną, możliwość doświadczenia ich "gigantycznego show" (Rolling Stone), które sprawia, że europejskie "stadiony drżą" (Nordkurier), z "dużą ilością fajerwerków, ogromem huku i dymu" (Sueddeutsche Zeitung).

Grupa wróci do Europy w 2023 roku, także do Polski. 30.07 niemiecka legenda odwiedzi Stadion Śląski w Chorzowie.

Ceny biletów poznamy dopiero po otwarciu oficjalnej sprzedaży, czyli w czwartek 8 września o godzinie 10:00. Członkowie fanklubu Rammstein "LIFAD" będą mieli możliwość zakupu biletów od wtorku 6 września od godz. 10:00 do środy 7 września do godz. 10:00.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL