Reklama

Reklama

Piotr Kupicha (Feel) zaprosił na płytę swoje dzieci! "Nasza chwila kochanie"

Pod koniec września do sklepów trafiła zapowiadana przez nas płyta "Feel 5". W jednym z utworów "Nasza chwila kochanie" Piotr Kupicha zaśpiewał ze swoimi dziećmi.

Pod koniec września do sklepów trafiła zapowiadana przez nas płyta "Feel 5". W jednym z utworów "Nasza chwila kochanie" Piotr Kupicha zaśpiewał ze swoimi dziećmi.
Piotr Kupicha zaprosił na płytę grupy Feel swoje dzieci /AKPA

Do promocji piątej płyty grupy Feel wybrano piosenki "Lubię na ciebie patrzeć" i "7 stan" (posłuchaj!), a kolejnym singlem będzie "Jedwabna nić" z udziałem Sebastiana Riedla, lidera zespołu Cree.

Piotr Kupicha zaprosił dzieci na płytę Feel

Okazuje się, że w nagraniach albumu "Feel 5" udział wzięli jeszcze inni goście. W utworze "Nasza chwila kochanie" (sprawdź!) Piotra Kupichę w studiu wsparły jego dzieci: 17-letni Paweł, 13-letni Adaś i 9-letnia Jagódka. Matką pierwszej dwójki jest Agata Fręś (byli małżeństwem w latach 2005-2013, ich rozwód był dużym zaskoczeniem). Z kolei Jagódkę urodziła modelka Ewelina Sienicka, którą Kupicha poślubił w 2018 r.

Reklama

"Jestem dumny z moich dzieci, które są dla mnie bardzo ważne. Cieszę się, że wspólnie zaśpiewaliśmy na nowej płycie 'Feel 5', którą właśnie wydaliśmy dla naszych fanów na 15-lecie zespołu Feel. Piosenka z udziałem moich dzieci, pt. 'Nasza chwila kochanie' mówi o tym, żeby zawsze patrzeć w przyszłość przez różowe okulary, mieć pozytywne nastawienie do świata. Zachęcam wszystkich, aby właśnie tak patrzyli na życie, a my mamy wspaniałą pamiątkę na zawsze" - opowiada Piotr Kupicha w rozmowie z "Super Expressem".

Sprawdź tekst piosenki "Nasza chwila kochanie" w serwisie Tekściory.pl!

- To piękny, dojrzały rockowo-popowo-bluesowy krążek. Żywy, nagrany na żywych instrumentach, bez grama ściemy - tak lider grupy Feel mówił w rozmowie z Interią.

Przypomnijmy, że katowicki kwartet powstał w 2005 roku z inicjatywy Piotra Kupichy (wokal, gitara). Przełomem w karierze był występ na Festiwalu w Sopocie w 2007 roku, kiedy to piosenka "A gdy jest już ciemno" dał zespołowi Bursztynowego Słowika oraz Słowika Publiczności.

Pierwsza płyta zatytułowana po prostu "Feel" (2007) podbiła listy przebojów, uzyskując status Diamentowej za sprzedaż ponad 150 tys. egzemplarzy. To z niej pochodzą takie utwory, jak "A gdy jest już ciemno", "No pokaż na co cię stać", "Jak anioła głos" i "Pokonaj siebie" (z Iwoną Węgrowską).

Czytaj także:

Piotr Kupicha o 15-leciu grupy Feel: Graliśmy 30 koncertów w miesiącu

Żona Piotra Kupichy założyła własny biznes. Czym się zajmuje?

Piotr Kupicha kończy 40 lat. Bez hucznej imprezy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama