Reklama

Reklama

Paweł Domagała zostawił "Dzieci u Dziadków". Zobacz nowy teledysk z gwiazdorską obsadą!

Paweł Domagała opublikował właśnie nowy teledysk. Piosenka "Dzieci u Dziadków" opowiada o sytuacjach, kiedy rodzice mają czas tylko dla siebie. Teledysk wyreżyserowała żona muzyka - Zuza Grabowska.

Paweł Domagała i Zuza Grabowska są małżeństwem

Paweł Domagała to śpiewający aktor, który podbił serca publiczności przebojem "Weź nie pytaj" (ponad 135 mln odsłon).

Artysta ma na koncie płyty "Opowiem ci o mnie" (2016), "1984" (2018) i "Wracaj" (2020).

Ma również na koncie występy w serialach, takich jak "Barwy szczęścia", "Powiedz TAK!", "Prosto w serce", "Druga szansa", "O mnie się nie martw" i filmach "Gotowi na wszystko. Exterminator", "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Planeta singli", "Wkręceni" (obie części).

Reklama

Domagała właśnie opublikował teledysk zapowiadający nowy album, wydany tym razem w duecie z Łukaszem Borowieckim. Jej tytuł, "Narnia", nawiązuje do ulubionej książki Pawła "Opowieści z Narnii" C. S. Lewisa. W odróżnieniu od "1984" i "Wracaj" nowy album będzie skupiony na zapiskach z codzienności. 

Paweł Domagała: "Dzieci u Dziadków". Zobacz teledysk!

Tymczasem poznaliśmy utwór, pt. "Dzieci u Dziadków".

"Sytuacja win win, win win win, czyli... dzieci są u dziadków, a rodzice mają czas tylko dla siebie" - napisał o znaczeniu tytułu Domagała na swoim Instagramie.

W teledysku do piosenki wystąpili znani aktorzy: znana z "M jak Miłość" Joanna Koroniewska-Dowbor oraz Marcin Stec, którzy odgrywają razem scenę tańca. Okazuje się, że początkowo to Domagała miał tańczyć w klipie, ale jak sam zaśpiewał w piosence: "Nie lubię tańczyć bo tak mam/ Że nawet w klubie wolę z kawą i szlugiem".

Klip wyreżyserowała żona gwiazdy - Zuza Grabowska.

"Prawda jest taka, że to ja miałem tańczyć w teledysku. Jednak po próbie reżyserka Zuza Grabowska powiedziała, że raczej nie... Dlatego zaprosiliśmy naszych wspaniałych przyjaciół Joanny Koroniewskiej-Dowbor i Marcina Steca, a oni zgodzili się wystąpić w 'Dzieci u dziadków'" - opowiedział aktor.

Premiera płyty "Narnia" odbędzie się w listopadzie 2022 roku.

Sprawdź tekst piosenki "Dzieci u Dziadków" w serwisie Tekściory!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy