Reklama

Reklama

Paulina Przybysz ma koronawirusa. Jak się czuje?

Paulina Przybysz poinformowała, że jest zakażona koronawirusem. Z tego powodu piosenkarka musi przebywać w izolacji.

Paulina Przybysz przebywa na kwarantannie

Paulina Przybysz jeszcze trzy dni temu informowała, że pojawi się na scenie podczas gali rozdania "Paszportów Polityki". Miała wystąpić wraz z zespołem EABS, który był odpowiedzialny za oprawę muzyczną wydarzenia. 

Jednak nie wszystko poszło po myśli piosenkarki. Wszystko przez zakażenie koronawirusem. Przybysz opublikowała filmik na Instagramie, na którym widać, że czuje się dobrze, jednak musi pozostać w izolacji. Pokazała też, jak robi inhalacje, co skomentowała żartobliwie: "Nawilżaj śluzówki babygirl".

"Bardzo chciałam być dziś z chłopakami na scenie ale niestety jestem więźniem izolacji z racji nadmiernej pozytywności w wynikach" - dodała również, odnosząc się do swojej nieobecności na gali "Paszportów".

Pokazała również zdjęcie sukienki, w której miała wystąpić. "W tej kiecce miałam dziś wam śpiewać na Paszportach i trochę mi smutno, ale po tym jak Ralph Kaminski (zobacz!) pięknie odebrał nagrodę i wszedł w dialog z Grażyną Torbicką, nie już smutku. Kocham życie. Gratulacje!" - napisała. 

Reklama

Paulina Przybysz to piosenkarka znana początkowo z siostrzanego duetu Sistars (sprawdź!), solowe wcielenie prezentuje także jako Pinnawela.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy