Reklama

Reklama

Ozzy Osbourne przeszedł ważną operację. "Jest na dobrej drodze do wyzdrowienia"

Ozzy Osbourne przeszedł poważną operację, której wyniki "zdeterminują resztę jego życia". Żona wokalisty Black Sabbath opublikowała na Twitterze post o jego stanie zdrowia.

Ozzy Osbourne przeszedł poważną operację, której wyniki "zdeterminują resztę jego życia". Żona wokalisty Black Sabbath opublikowała na Twitterze post o jego stanie zdrowia.
Ozzy Osbourne przeszedł ważną operację /Greg Doherty /Getty Images

Sharon Osbourne (posłuchaj!) kilka dni temu w brytyjskim programie telewizyjnym "The Talk" (jest tam jedną z prowadzących) ujawniła, że leci do Los Angeles, by towarzyszyć Ozzy'emu.

"Czeka go bardzo poważna operacja. Muszę być z nim, bo to naprawdę zdeterminuje resztę jego życia" - mówiła wtedy 69-letnia żona i menedżerka legendarnego wokalisty.

W poniedziałek 13 czerwca, chwilę przed operacją, muzyk udostępnił na swoim Facebooku piosenkę "I Love You All" z płyty "Scream", która jest podziękowaniem dla fanów Księcia Ciemności.

Reklama

Fani obawiali się, że tą piosenką, Ozzy chce się z nimi pożegnać. 

"Nie umieraj", "Powodzenia podczas operacji. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze", "Ozzy nigdy nie odejdzie. Nawet po śmierci będzie trwał" - pisali w komentarzach.

Ozzy Osbourne po operacji. Jak się czuje?

Teraz Sharon podzieliła się informacjami o stanie zdrowia męża.

"Nasza rodzina chciałaby wyrazić ogromną wdzięczność za ogromną ilość miłości i wsparcia w okresie poprzedzającym operację Ozzy'ego! Ozzy ma się dobrze i jest na dobrej drodze do wyzdrowienia! Wasza miłość znaczy dla niego bardzo wiele" - napisała na Twitterze.

Jak podają amerykańskie media Osbourne opuścił szpital i został przewieziony do swojego domu w Los Angeles. Do sieci trafiły zdjęcie gwiazdora na wózku inwalidzkim.

Wokalista cierpi na chorobę Parkinsona, a dekady przesadzania z alkoholem i narkotykami nie pomogły mu utrzymać dobrej formy. Mimo to muzyk walczy, by powrócić na scenę - najpierw z nową płytą, a potem, by dokończyć europejską trasę. Zgodnie z planem ma się ona rozpocząć 3 maja 2023 roku w Helsinkach. Co ciekawe, będzie to niemal 5 lat od ostatniego koncertu Ozzy'ego w ogóle.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL