Reklama

Reklama

Michael Jackson obrażał swoją siostrę? "Czułam się zraniona"

Janet Jackson opowiedziała o tym, jakie relacje panowały między nią, a jej słynnym bratem. W ten sposób zapowiada nadchodzący dokument o swoim życiu, pt. "Janet".

Janet Jackson opowiedziała o tym, jakie relacje panowały między nią, a jej słynnym bratem. W ten sposób zapowiada nadchodzący dokument o swoim życiu, pt. "Janet".
Janet Jackson wspierała brata w oskarżeniach o molestowanie /Pool Photograpger/Handout /Getty Images

Janet Jackson (posłuchaj!) pochodzi ze słynnego klanu Jacksonów. Jej brat, Michael (posłuchaj!), jest uznawany za króla popu - jednego z najwybitniejszych przedstawicieli tego gatunku. Opowieści z lat młodości dzieci przeszły już do historii, zwłaszcza dość wątpliwe metody rodzicielskie głowy rodziny. 

Jacksonowie po latach opowiadali, że mogli znaleźć bezpieczeństwo jedynie w objęciach matki, Katherine. Ojciec, Joe Jackson zwykł straszyć i bić swoje dzieci, o czym wspomniała w filmie dokumentalnym wokalistka. 

Reklama

"Kiedy dorastałam moje doświadczenia z ojcem nie były takie, jakie chciałam. Nigdy nie było wiadomo jaki miał nastrój - czy był w humorze do zabawy. Ale nawet jego sposób na zabawę nie był wesoły. Ojciec budził nas podpalając zapałki, które wkładał między nasze palce u stóp" - zdradziła szokujące szczegóły.

Poza tym z zapowiedzi dokumentu "Janet", który ukaże się już za parę dni, dowiadujemy się, że choć jej relacje z Michaelem były dobre, to słynny brat często sprawiał jej ból.

"Były czasy, kiedy Mike mi dokuczał i mnie przezywał - nazywał mnie świnią, koniem, dz***ą, wieprzem, krową. On się z tego śmiał i ja też, ale w głębi czułam się zraniona. Kiedy ktoś mówi, że jesteś za duża, ma to na ciebie wpływ" - wspomina przykre sytuacje gwiazda.

Piosenkarka opowiedziała także, dlaczego doszło do ochłodzenia relacji między nią, a bratem. Wszystkiemu winni mieli być ludzie z otoczenia Michaela.

"Michael nagrywał nocami, ja dniami. Jego wytwórnia zamykała jego plan, więc nie mogłam zobaczyć, co się dzieje. Nie chcieli mnie wpuścić. Czułam, że ich celem było stworzenie między nami rywalizacji. Bolało mnie to, bo chciałam walczyć po jego stronie, a nie przeciwko niemu" - wyznaje najmłodsza z klanu Jacksonów.

Janet i Michael w 1995 roku nagrali piosenkę "Scream", która szybko stała się przebojem na całym świecie. Słynną rodzinę Jacksonów tworzyli rodzice, Joe i Katherine oraz dziewięcioro dzieci - Rebbie (1950), Jackie (1951), Tito (1953), Jermaine (1954), La Toya (1956), Marlon (1957), Michael (1958-2009), Randy (1961) oraz Janet (1966). Brandon przyszedł na świat w 1957, tego samego roku zmarł.

Sprawdź tekst do utworu "Scream" w serwisie Tekściory.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL