Reklama

Reklama

Lady Gaga emocjonalnie o nowej płycie i rozstaniu z narzeczonym

Lady Gaga udzieliła emocjonalnego wywiadu telewizyjnego, w którym mówiła o rozstaniu z narzeczonym, zmianie wizerunku, nowej płycie i złych stronach popularności.

Lady Gaga i Taylor Kinney byli parą przez cztery lata

Lady Gaga była gościem w programie telewizyjnym "CBS Sunday Morning".

W trakcie rozmowy amerykańska wokalistka opowiadała o swoim związku i rozstaniu z aktorem Taylorem Kinney’em. Para była razem od 2011 do czerwca 2016 roku.

"Myślę, że kobiety kochają mocno. Kochamy mężczyzn. Kochamy każdą częścią siebie. I czasami, nie wiem, mam wrażenie, że miłość jest wtedy, kiedy spotyka się z pewnego rodzaju szacunkiem. Rozumiesz, tu nie chodzi o to, żeby umniejszać mężczyznom. My po prostu chcemy, żebyście kochali nas tak mocno i z takim oddaniem, jak my kochamy was" - mówiła Lady Gaga.

Reklama

Wokalistka została również zapytana o wady bycia tak bardzo popularną.

"Jestem dotkliwie świadoma, że jeśli przekroczę linię mojej posiadłości, nie jestem już wolna. Jak tylko wychodzę do świata, należę, w jakiś sposób, do każdego. Legalne jest śledzenie mnie. Legalne jest podglądanie mnie na plaży. I nie mogę zadzwonić na policję albo poprosić ich, by sobie poszli. I mocno się przyjrzałam tej granicy mojej posiadłości i stwierdziłam: 'No dobrze, jeśli nie mogę być wolna tam, to mogę być wolna tutaj’" - opowiadała Amerykanka.

Lady Gaga mówiła również o transformacji artystycznej, jaką przechodzi wraz z premierą nowej płyty zatytułowanej "Joanne". "To jest właśnie moja droga jako artysty" - przyznała Gaga, dodając, że fani muszą to zaakceptować. 

"Joanne" to piąty album w dyskografii Lady Gagi. Wydawnictwo promował singel "Perfect Illusion", do którego powstał również teledysk.

Sprawdź tekst utworu "Perfect Illusion" w serwisie Teksciory.pl!

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy