Reklama

Kontrowersje wokół koncertu TVP. Złamali przepisy?

W Dzień Matki TVP1 pokazała koncert "Dla ciebie mamo". Po transmisji pojawiły się krytyczne komentarze.

W Dzień Matki TVP1 pokazała koncert "Dla ciebie mamo". Po transmisji pojawiły się krytyczne komentarze.
Jedną z gwiazd koncertu TVP była Roksana Węgiel /Artur Zawadzki /Reporter

Na scenie pojawiły się gwiazdy disco polo: Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, dowodzony przez Marcina Millera BoysWeekend, Classic, Daj to Głośniej (znani z przeboju "Mama ostrzegała" - posłuchaj!), Exited, a także Roksana Węgiel, Brathanki, Leszcze, Adam Stachowiak oraz Trubadurzy.

Przypomnijmy, że z powodu pandemii koronawirusa obowiązuje nakaz noszenia maseczek ochronnych i zachowywania co najmniej dwumetrowej odległości. 

Do odwołania obowiązuje także zakaz organizacji imprez. Wciąż pozostają zamknięte takie instytucje kultury jak: teatry, kina czy sale koncertowe. 

Reklama

Z tego powodu transmitowany przez TVP koncert "Dla ciebie mamo" spotkał się z krytyką ze strony internautów. 

Impreza odbyła się w Teatrze Wielkim w Warszawie, pomiędzy artystami nie zachowano odpowiedniego dystansu, a w koncercie brała udział także publiczność. 

"Nie wierzę, że TVP robi koncert z okazji Dnia Matki z publicznością w studio. Tam pewnie też nie można się zarazić koronawirusem", " Jest pandemia poodwoływali nam koncerty ale TVP może sobie robić? Na scenie mnóstwo tancerek, które tańczą blisko siebie plus zespoły", "Dlaczego na TVP odbywa się koncert z publicznością? Dlaczego na takich samych zasadach nie mogą funkcjonować eventy w kraju? Dlaczego kluby sportowe mają upadać przez brak kibiców, a część kibiców nie może zobaczyć spotkań ulubionych drużyn?" - pisali wzburzeni odbiorcy.

Złośliwi komentowali to słowami: "Twój koncert jest lepszy niż mój", nawiązując do ostatniej afery, po tym jak ze stron Polskiego Radia zniknęła piosenka Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój" (sprawdź tekst utworu!). 

***Zobacz także***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: TVP | koronawirus | pandemia koronawirusa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy