Reklama

Reklama

Kasia Kowalska pokazała partnera swojej córki. "Teściowa i zięć"

Kasia Kowalska chętnie dzieli się z fanami momentami z życia prywatnego i zawodowego. Na swoim Instagramie pokazała zdjęcie z wybrankiem swojej córki, Oli. Czy 25-latka jest już po ślubie?

Kasia Kowalska chętnie dzieli się z fanami momentami z życia prywatnego i zawodowego. Na swoim Instagramie pokazała zdjęcie z wybrankiem swojej córki, Oli. Czy 25-latka jest już po ślubie?
Kasia Kowalska pokazała partnera swojej córki /Wojtek Strożyk / Instagram /Reporter

Kasia Kowalska jest obecna na polskiej scenie od lat. Gościnnie śpiewała między innymi na płytach zespołów Fatum, PiersiGenocide

Występowała z warszawską formacją Human. Kiedy miała 19 lat, zaśpiewała w "Stodole" z Evergreen i wtedy wpadła w oko Katarzynie Kanclerz z Izabelina, która zaproponowała jej kontrakt.

W ten sposób w 1994 roku, doszło do wydania pierwszej płyty wokalistki, zatytułowanej "Gemini".

Obecnie piosenkarka ma na koncie 9 albumów, które zapewniły jej też oddane grono fanów.

Reklama

Kasia Kowalska pokazała partnera córki. "Teściowa i zięć"

Wokalistka często dzieli się z fanami fotografiami, na których uwiecznia sytuacje ze swojego życia zawodowego i prywatnego. Tym razem ja jej profilu na Instagramie udostępniła zdjęcie z plaży, na której spędza czas z najbliższą rodziną.

Wokalistka w samym bikini zapozowała z partnerem swojej córki, Oli Kowalskiej. Na drugim zdjęciu widzimy Olę i Adama, bo tak na imię ma wybranek córki gwiazdy.

Co ciekawe, Kowalska podpisała zdjęcia słowami "Teściowa i zięć" oraz "Córka z mężem". Czyżby 25 latka była już po ślubie?

"Jaki przystojny", "No przystojniacha", "Gratki dla Oli" - piszą w komentarzach fani.

Kim jest Ola Kowalska?

O córce Kasi Kowalskiej, Oli, zrobiło się głośno w 2020 roku kilka miesięcy temu, gdy trafiła do szpitala.

Piosenkarka 27 marca opublikowała nagranie, na którym informowała, że szpital prosił ją o zgodę na intubację Oli. Kowalska nigdy nie powiedziała wprost, że jej córka jest zakażona koronawirusem, nigdy jednak też nie zdementowała tych plotek. Dopiero po pewnym czasie okazało się, że testy na obecność koronawirusa w organizmie Oli wyszły negatywne.

25-latka mieszka w Wielkiej Brytanii od kilku lat, gdzie pracuje jako projektantka mody. Wcześniej studiowała na London College of Fashion.

Ojcem dziewczyny jest muzyk Kostek Yoriadis (sprawdź!), z którym jednak nie utrzymuje ona kontaktu.

Córka gwiazdy jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i co chwilę dzieli się z odbiorcami sytuacjami ze swojego życia.

Czytaj także:

Nicki Minaj zaprzecza, że jest winna 173 miliony dolarów urzędowi skarbowemu

Podczas koncertu Kenny'ego Chesneya doszło do śmiertelnego wypadku

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kasia Kowalska | Aleksandra Yoriadis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy