Reklama

Reklama

Gwen Stefani i Blake Shelton wzięli ślub w tajemnicy. Gdzie odbyła się ceremonia?

Na ranczu należącym do Blake'a Sheltona ranczu w Oklahomie odbył się jego ślub z Gwen Stefani, wokalistką zespołu No Doubt. Para jest razem od 2015 r.

Na ranczu należącym do Blake'a Sheltona ranczu w Oklahomie odbył się jego ślub z Gwen Stefani, wokalistką zespołu No Doubt. Para jest razem od 2015 r.
Gwen Stefani i Blake Shelton są już po ślubie /Trae Patton/NBC/NBCU Photo Bank /Getty Images

Gwen Stefani oraz angielski wokalista i gitarzysta Gavin Rossdale doczekali się unieważnienia małżeństwa kościelnego pięć lat po tym, jak się faktycznie rozstali. Magazyn "Us Weekly" informuje, że piosenkarka została poinformowana przez Watykan, że władze kościelne pozytywnie rozpatrzyły jej wniosek.

Rozwód cywilny Stefani i Rossdale dostali w 2016 r., po 14 latach małżeństwa. Doczekali się trojga dzieci: 14-letniego Kingstona, 11-letniego Zumę i 6-letniego Apolla. Podobno Rossdale przez trzy lata zdradzał swoją żonę z nianią ich synów.

Reklama

W 2015 r. Stefani związała się z nowym partnerem, muzykiem country Blakiem Sheltonem (sprawdź!), który jest młodszy od niej o siedem lat. Poznali się na planie amerykańskiej edycji programu "The Voice". To wówczas Shelton złożył pozew o rozwód ze swoją drugą żoną, wokalistką country Mirandą Lambert.

Para ogłosiła swoje zaręczyny w październiku 2020. Piosenkarce bardzo zależało, by mogła wziąć ślub kościelny z Sheltonem, a sakramentu udzielił im jej zaprzyjaźniony ksiądz, gdyż religia zawsze była ważnym aspektem w jej życiu.

Do uroczystej ceremonii doszło na należącym do Sheltona ranczu w Oklahomie, gdzie para spędzała czas podczas lockdownu związanego z pandemią koronawirusa razem z bratem wokalisty i trójką dzieci Gwen. Maleńka kaplica na terenie posiadłości muzyka została zbudowana specjalnie na tę okazję.

Jak donosi serwis Pagesix.com, w ceremonii uczestniczyły tylko osoby z najbliższej rodziny muzyków, m.in. rodzice piosenkarki Dennis StefaniPatty Flynn, a po uroczystości odbyło się kameralne przyjęcie w ogrodzie.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Gwen Stefani | Blake Shelton | ślub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama