Reklama

Grzegorz Hyży powrócił! "Co za niespodzianka"

Grzegorz Hyży jakiś czas temu postanowił zrobić sobie przerwę od mediów społecznościowych. Teraz zrobił swoim fanom niemałą niespodziankę.

Grzegorz Hyży zaskoczył swoich fanów

Kilka miesięcy temu z instagramowego profilu piosenkarza zniknęły wszystkie zdjęcia.

Reklama

Fani zaczęli niepokoić się o swojego idola, jednak ten uspokoił ich, że potrzebuje jedynie zrobić sobie przerwę od udzielania się w internecie. 

"Dziękuję bardzo, że się niepokoicie. Ale u mnie wszystko dobrze, nic wielkiego się nie zdarzyło. Odpoczywam od wszelkiego rodzaju social mediów. Zajmuje się rodzinką, cieszę się czasem z nimi" - mówił w rozmowie z RMF FM. 

Od tego czasu jego zdjęcie pojawiło się tylko na profilu jego żony, Agnieszki. "Ten Pan ze zdjęcia 'zniknął' jakiś czas temu, na próżno szukać jego nowych zdjęć i świeżych informacji. To nasze ostatnie wspólne zdjęcie, zrobione dokładnie rok temu podczas @polsatsuperhitfestiwal. Ale czasu nie zatrzymał.... i nadszedł dzień Jego kolejnych urodzin" - skomentowała kobieta.

Po przerwie Hyży opublikował fotografię, na której pozuje w eleganckim ubraniu. "Cześć. Witam ponownie" - opisał krótko zdjęcie.

Fani byli zachwyceni powrotem piosenkarza. "Co za niespodzianka na koniec dnia, czad!! Świetnie wyglądasz", "Jaka miła niespodzianka w ten ponury wieczór! Dziękuję bardzo", "Nareszcie! Dobrze Cię widzieć" - pisali. Zauważyli również, że wokalista schudł. "Troszeczkę" - przyznał Hyży.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Grzegorz Hyży

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje