Reklama

Gdy zaczął śpiewać, trenerzy "The Voice of Poland" zdębieli. Co za głos!

Wiktor Kowalski w "The Voice of Poland" zaskakiwał trenerów od samego początku. Podczas jego występu na przesłuchaniach w ciemno w szoku byli Baron oraz Marek Piekarczyk.

Wiktor Kowalski w "The Voice of Poland" zaskakiwał trenerów od samego początku. Podczas jego występu na przesłuchaniach w ciemno w szoku byli Baron oraz Marek Piekarczyk.
Baron oraz Marek Piekarczyk byli w szoku podczas występu Wiktora Kowalskiego /TVP

Wiktor Kowalski w "The Voice of Poland" wykonał utwór George'a Gershwina w operowym stylu. Ponadto wokalista przygrywał sobie na puzonie.

Taki występ totalnie zaskoczył oceniających, którzy zdziwieni zaczęli patrzeć po sobie, a Sylwia Grzeszczak aż złapała się za głowę. Ostatecznie uczestnik odwrócił dwa fotele - Justyny Steczkowskiej i członków Afromental.

Reklama

"Nie wiem czy wcześniej w programie był taki mariaż muzyki jazzowej ze śpiewem operowym"-  mówił Baron. "To byłaby wielka przyjemność zrobić coś z tobą, czego jeszcze nie było. A pewnie sam nauczyłbym się czegoś od ciebie"- dodawał chwilę później. Komplementy ze strony duetu jednak nie starczyły, bo Kowalski zdecydował się na współpracę ze Steczkowską.

Wiktor Kowalski w "The Voice of Poland"

W następnym etapie programu Kowalski został zestawiony z Martą Burdynowicz, przyszłą zwyciężczynią całej edycji show. Uczestnik z programu jednak jeszcze nie odpadł, gdyż uratowali go Tomson z Baronem. W ich drużynie Kowalski dotarł do ćwierćfinału.

Do TVP Kowalski wrócił po roku. Wokalista wystąpił w "Szansie na sukces" i wygrał całą edycję show. Dzięki temu mógł pojawić się na 59. Festiwalu w Opolu.

Wykształcenie Wiktora Kowalskiego

Wiktor Kowalski ukończył Akademię Muzyczną im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy w latach 2012-2016 (Wydział Wokalno-Aktorski w klasie śpiewu prof. dr hab. Ryszarda Wiesława Bednarka), Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina w Warszawie w latach 2016 - 2018 (śpiew solowy - opera) oraz  Collegium Humanum w Warszawie (Executive of Master Administration).


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wiktor Kowalski | Tomson i Baron | The Voice Of Poland

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy