Reklama

Dominika Tajner zdradzi kulisy małżeństwa z Michałem Wiśniewskim?

Rozwód Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego to nadal jeden z gorących tematów, którym żyją i fani, i media. Teraz sytuację zaogniły kolejne informacje, które ujawniła Tajner. Kobieta planuje napisać książkę, w której opowie m.in. o kulisach małżeństwa z liderem grupy Ich Troje.

Rozwód Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego nadal wzbudza wiele emocji

Nie tak dawno media obiegła informacja, że Dominika Tajner i Michał Wiśniewski chcą przyspieszyć rozwód i jak najszybciej rozpocząć nowe życie.

Reklama

Teraz magazyn "Party" podał informację, że Tajner chce zamknąć kolejny rozdział swojego życia książką, w której zdradzi też szczegóły swojego związku z Wiśniewskim. Pozycja ma mieć bardziej wymiar edukacyjny, a wątki z życia prywatnego będą dodatkiem.

"Chcę w niej opowiedzieć o swoich doświadczeniach z życia w rodzinie patchworkowej. Oczywiście znajdą się tam wątki związane z Michałem Wiśniewskim" – powiedziała w rozmowie z magazynem "Party" znajoma Dominiki.

Dominika Tajner chce podobno także organizować warsztaty dla kobiet, które przeżyły podobną historię, jak ona. Na nowe pomysły kobieta wpadła, kiedy już mogła ochłonąć po trudnych wydarzeniach – toczącej się sprawie rozwodowej oraz chorobie syna Maksymiliana. Tajner wypoczywała ostatnio w Tunezji.

Kobieta ma już pewien background, gdyż w przeszłości była coachem, a studiując na AWF-ie zajmowała się psychologią sportu, później natomiast rozpoczęła zaocznie studia z psychologii klinicznej w SWPS w Warszawie. Psychologia, jak sama mówi, jest jej pasją. W marcu 2019 roku w rozmowie z Party zapytana o plany na przyszłość powiedziała:

"Zawsze fascynowała mnie psychologia. Na pierwszych studiach, na AWF, była to psychologia sportu. Jeszcze nie jestem do końca pewna, jaką specjalizację wybiorę tym razem. Bardzo chciałabym pomagać ludziom uzależnionym albo rodzinom osób ciężko chorych. Wydaje mi się, że nie będą potrafiła pracować z dziećmi, bo jestem zbyt wrażliwa na ich krzywdę. Chciałabym od razu każde adoptować. Od dawna jestem zafascynowana też pracą biegłych sądowych i psychologów śledczych, czyli tzw. profilerów. Namiętnie czytam książki cenionego w Polsce Bogdana Lacha, z którym mam przyjemność mieć właśnie zajęcia w SWPS".

Nie wiadomo jak wiele ze wspólnego życia Tajner zdradzi w książce, wiemy jednak, że związek z Michałem Wiśniewskim był dla niej intensywną i dynamiczną relacją:

"To jest mój jedyny związek, w którym nie odczuwam nudy. Z Michałem nie sposób poczuć stagnację" – powiedziała w jednej z rozmów dla magazynu "Party" Tajner.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dominika Tajner | Michał Wiśniewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje