Reklama

Reklama

Michał Wiśniewski pozbył się tatuażu z imieniem Dominiki Tajner. Czym go zastąpił?

Tatuowanie imion swoich partnerów to dosyć ryzykowne przedsięwzięcie. W momencie, gdy para decyduje się rozstać, tatuaż może stać się niewygodnym wspomnieniem. Tak stało się w przypadku Michała Wiśniewskiego, który zdecydował się usunąć tatuaż z imieniem Dominiki Tajner, z którą aktualnie się rozwodzi.

Michał Wiśniewski usunął tatuaż z imieniem Dominiki Tajner

Michał Wiśniewski zaskoczył fanów swoją ostatnią relacją wideo na Facebooku. Wokalista prowadził transmisję podczas usuwania z ręki jednego z tatuaży. Imię swojej, już niedługo byłej, żony zastąpił datami urodzin swoich dzieci.

Tatuaż z imieniem lidera Ich Troje miała także Dominika Tajner i to ona jako pierwsza zdecydowała się go usunąć.

Wiśniewski nie pozostał dłużny i pozbył się starej i nieaktualnej już pamiątki po jednym ze swoich związków.

Teraz na przedramieniu wokalisty znajdują się daty urodzin czwórki jego pociech: Xaviera, Fabienne, Etiennette i Vivienne.

Reklama

Oto ostateczny efekt pracy tatuatora:

Przypomnijmy, że w marcu tego roku Dominika Tajner-Wiśniewska poinformowała, że Michał Wiśniewski złożył w sądzie papiery rozwodowe.

"Kochani mój mąż złożył pozew o rozwód" - napisała na Facebooku, a po chwili usunęła post.

"Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic... Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce..." - powiedziała Plejadzie.

Z kolei w rozmowie z "Faktem" oznajmiła: "Chyba tylko Michał wie, co się stało. Jest mi smutno i bardzo, bardzo przykro. Nie jestem w stanie o tym rozmawiać. Nie wiem nawet, kiedy złożył pozew. Możliwe, że jeszcze w ubiegłym roku".

Wiśniewski do tej pory jedynie żartował ze swojego rozwodu. W programie "To był rok" stwierdził, że skoro nie idzie mu z żonami, to być może czas w jego życiu na męża.

Również w tym czasie pojawiły się plotki o rzekomym romansie Wiśniewskiego z wokalistką Ich Troje Agatą Buczkowską, co jednak  szybko zdementowano.

Sam Wiśniewski zabrał głos w sprawie rozwodu dopiero po czasie. Wokalista 7 maja opublikował piosenkę, w której wiele razy nawiązuje do rozstania z Dominiką Tajner.

"Chciałbym przeprosić za tamte słowa i podziękować za to, że jesteś" - śpiewa. W teledysku widzimy też jak w pewnym momencie Michał Wiśniewski ściąga z palca obrączkę i zostawia ją nad brzegiem morza. W refrenie słyszymy słowa: "Tyle długich dni byłaś obok. Z nikim nie jest tak, tak jak z tobą" (sprawdź pełny tekst utworu!).

Cała piosenka trwa ponad pięć minut. Kończy się rozmową Michała Wiśniewskiego o miłości i planach na przyszłość gwiazdora.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy