Reklama

Reklama

Michał Wiśniewski i "Z nikim nie jest tak". Fani piszą o powrocie do Mandaryny, zaskakująca reakcja

Sporo komentarzy wywołała najnowsza piosenka "Z nikim nie jest tak" Michała Wiśniewskiego. Utwór nawiązuje do głośnego rozstania z żoną Dominiką Tajner.

Sporo komentarzy wywołała najnowsza piosenka "Z nikim nie jest tak" Michała Wiśniewskiego. Utwór nawiązuje do głośnego rozstania z żoną Dominiką Tajner.
Michał Wiśniewski i Mandaryna byli małżeństwem w latach 2002-2006 /Piotr Bławicki /East News

Michał Wiśniewski nagrał nową piosenkę. Utwór "Z nikim nie jest tak" miał swoją premierę 7 maja. W tekście wiele razy nawiązuje do rozstania z Dominiką Tajner.

"Chciałbym przeprosić za tamte słowa i podziękować za to, że jesteś" - śpiewa (sprawdź pełny tekst utworu!). W teledysku widzimy też jak w pewnym momencie Michał Wiśniewski ściąga z palca obrączkę i zostawia ją nad brzegiem morza. W refrenie słyszymy słowa: "Tyle długich dni byłaś obok. Z nikim nie jest tak, tak jak z tobą".

Reklama

Cała piosenka trwa ponad pięć minut. Kończy się rozmową Michała Wiśniewskiego o miłości i planach na przyszłość gwiazdora.

"Bardzo wszystkim dziękuję za udział w premierze! Teraz będziemy czekać na rozwój sytuacji ... Ściskam Was najcieplej, jak potrafię i będę wdzięczny za udostępnianie i lajki" - napisał wokalista na Facebooku po udostępnieniu numeru.

W komentarzach pojawiły się wpisy sugerujące powrót Wiśniewskiego do byłej żony Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej. "Czy to oznacza powrót do Mandaryny?", "Marta... To na pewno do niej" - czytamy.

Małżeństwem byli w latach 2002-06, mają dwójkę dzieci - syna Xaviera Michała (ur. 2002) i córkę Fabienne Martę (ur. 2003). Ich kościelny ślub w Kirunie w Szwecji transmitował na żywo TVN.

Lider Ich Troje przy wpisach dotyczących Mandaryny zaczął zostawiać serduszka, co jeszcze bardziej nasiliło spekulacje o możliwym powrocie wokalisty do drugiej żony.

Słowa piosenki "Z nikim nie jest tak" stworzył Benedykt Rafalski, natomiast muzykę skomponował Jan Benedek (Tilt, T.Love).

Rozwód Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner

Przypomnijmy, że w marcu tego roku Dominika Tajner-Wiśniewska poinformowała, że Michał Wiśniewski złożył w sądzie papiery rozwodowe.

"Kochani mój mąż złożył pozew o rozwód" - napisała na Facebooku, a po chwili usunęła post.

"Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic... Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce..." - powiedziała Plejadzie.

Z kolei w rozmowie z "Faktem" oznajmiła: "Chyba tylko Michał wie, co się stało. Jest mi smutno i bardzo, bardzo przykro. Nie jestem w stanie o tym rozmawiać. Nie wiem nawet, kiedy złożył pozew. Możliwe, że jeszcze w ubiegłym roku".

Ostatnio pojawiła się plotka, jakoby Wiśniewski chciał wycofać pozew rozwodowy (ma to związek z pobytem syna Dominiki w szpitalu). Informacjom tym zaprzeczyła jednak sama Dominika Tajner, która w rozmowie z Plejadą oświadczyła, że "nic nie wie na ten temat".


INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Mandaryna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy