Reklama

Reklama

Doda w bikini na Mazurach: Nie dziwię się, że nie możecie się skupić na treści posta

Prawie 70 tys. reakcji wzbudziły najnowsze zdjęcia Dody na Instagramie. Wokalistka pokazała się w skąpym i mocno wyciętym bikini.

Prawie 70 tys. reakcji wzbudziły najnowsze zdjęcia Dody na Instagramie. Wokalistka pokazała się w skąpym i mocno wyciętym bikini.
Doda szykuje "filmową petardę" /Kamil Piklikiewicz /East News

Poprzez swoje zachowanie i wizerunek Doda (sprawdź!) jest zdecydowanie jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiego show-biznesu.

Teraz wokalistka zamierza skupić się na pracy producentki filmowej.

"Od poniedziałku zaczyna się moja wspaniała przygoda filmowa, do której przygotowywałam się przez ostatnie pół roku. ps: wiem, ze nawet nie możecie się skupić na treści tego posta..... I WCALE SIĘ NIE DZIWIĘ" - napisała Doda na Instagramie, prezentując swoje zdjęcia z Mazur.

Reklama

Jak już kilkukrotnie informowaliśmy, ruszają prace na planie nad filmem "Dziewczyny z Dubaju".

Reżyserią zajmie się Maria Sadowska, która w swoim dorobku ma m.in. pracę przy filmie Piotra Woźniaka-Staraka "Sztuka kochania".

"Dzięki producentom Emilowi Stępniowi [mąż Dody] i Dodzie, którzy we mnie uwierzyli i obdarzyli ogromnym zaufaniem, będę mogła wam opowiedzieć niezwykłą historię 'Dziewczyn z Dubaju'" - napisała na swoim Instagramie reżyserka. "Czuję, że będzie to niesamowita podróż zarówno na poziomie artystycznym, jak i zawodowym" - dodała.

Scenariusz do filmu jest już gotowy. Jego autorem jest pracujący w Polsce słoweński reżyser Mitja Okorn, który znany jest z takich produkcji jak "Listy do M.", "Planeta singli" i serial "39 i pół".

"Dziewczyny z Dubaju" to oparta na faktach książka Piotra Krysiaka o bohaterkach "afery dubajskiej" z 2015 roku. To historia o zorganizowanej prostytucji Polek z arabskimi klientami. Autor opisuje, w jaki sposób gwiazdy show-biznesu były werbowane i jak wyglądała ich praca. Opowieść oparta jest w dużej mierze na dokumentacji sądowej.

Doda ujawniła też gwiazdorską obsadę filmu - na ekranie pojawią się m.in. Katarzyna Figura, Jan Englert i Beata Ścibak-Englert, Paulina Gałązka, Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka, Anna KarczmarczykJózef Pawłowski.

"Zadaniem 'Dubajek' jest, by młode dziewczyny poczuły dumę i satysfakcję ze swoich ambicji, ciężkiej pracy i niechodzenia na skróty. Aby sztuczny blichtr niektórych
celebrytek nie był wzorem do naśladowania i powodem do zazdrości. W tej historii za każdą kupioną firmową torebką kryje się sprzedaż moralności i siebie" - napisała Doda.

"Nie zapomniałam jednak o drugiej stronie medalu. Film pokaże również hipokryzję klientów z Polski, którzy do dnia dzisiejszego cieszą się z nienagannego medialnego wizerunku mężów i ojców. Ups" - dodaje producentka.

Film "Dziewczyny z Dubaju" trafi do kin 22 stycznia 2021 r.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy