Reklama

Reklama

Daria ze Śląska i jej "Chinatown". To zapowiedź płyty [KLIP]

W sieci zadebiutował klip do utworu "Chinatown". To kolejne dzieło pochodzące z debiutanckiego albumu Darii ze Śląska. Ma on ukazać się w przyszłym roku.

W sieci zadebiutował klip do utworu "Chinatown". To kolejne dzieło pochodzące z debiutanckiego albumu Darii ze Śląska. Ma on ukazać się w przyszłym roku.
Daria ze Śląska zapowiada debiutancki album /YouTube /materiał zewnętrzny

Daria ze Śląska (a właściwie Daria Ryczek-Zając), wydała w tym roku utwory "Faltstart albo faul" oraz "Dziewczyna z tatuażem", które podbiły scenę alternatywną. Teraz wokalistka przygotowała nową piosenkę, która zapowiada nadchodzący debiutancki album.

Klip do "Chinatown" z bardzo osobistym, nieco ekshibicjonistycznym wręcz tekstem "onieśmiela słuchacza powodując uczucia tak silne, że balansują na granicy dyskomfortu" - piszą o utworze jego autorzy.

Reklama

Premiera odbyła się 20 grudnia, czyli tuż przed świętami Bożego Narodzenia, ponieważ jak mówi artystka: "Święta to nie tylko światełka, prezenty i Last Christmas. Nie zawsze jest ekstra.

Za produkcję piosenki odpowiada Bartek Tyciński (Mitch&Mitch) i Hubert Zemler.

Daria ze Śląska wyda debiutancki album. Premiera w 2023 roku

Album ukaże się nakładem wytwórni Jazzboy Records wiosną 2023, a jego cechami charakterystycznymi oprócz mocnych i bezpośrednich tekstów, nad którymi Daria pracowała z Agatą Trafalską (Kortez, Kaśka Sochacka) jest także brzmieniowa różnorodność. 

Zawdzięczać ją ma obecnoości takich muzycznych postaci jak: Olek Świerkot (Kortez, Kaśka Sochacka), Paweł Krawczyk (Hey), wspomniany już Bartek Tyciński (Mitch&Mitch) i Hubert Zemler; Pat Stawiński, Kuba Staruszkiewicz i Kamil Pater (Natalia Przybysz); Tomek Kasiukiewicz (Artur Rojek, Mela Koteluk) a także mniej znani przedstawiciele młodego pokolenia jak Kuba Dąbrowski czy Żenia Shadziul.

Czytaj też:

sanah zmieniła nazwisko. Fani zauważyli to przez przypadek

 

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Daria ze Śląska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama