Reklama

Córka Kasi Kowalskiej pokazała archiwalne zdjęcia. Wokalistkę trudno rozpoznać!

Ola, córka Kasi Kowalskiej, opublikowała w mediach społecznościowych stare zdjęcia. To fotografie z prywatnego archiwum.

Kasia Kowalska z córką Olą Kowalską w 2011 r.

O córce Kasi Kowalskiej, Oli, zrobiło się głośno kilka miesięcy temu, gdy trafiła do szpitala. 

Reklama

Piosenkarka 27 marca opublikowała nagranie, na którym informowała, że szpital prosił ją o zgodę na intubację Oli. Filmik szybko jednak zniknął z mediów społecznościowych. Wokalistka z powodu zakazów związanych z pandemią (zamknięte granice), nie mogła być przy córce.

Po trzech niezwykle trudnych tygodniach (Ola została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej) wreszcie zaczęły się pojawiać dobre informacje.

Kowalska nigdy nie powiedziała wprost, że jej córka jest zakażona koronawirusem, nigdy jednak też nie zdementowała tych plotek. Dopiero po pewnym czasie okazało się, że testy na obecność koronawirusa w organizmie Oli wyszły negatywne.

Córka gwiazdy jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i co chwilę dzieli się z odbiorcami sytuacjami ze swojego życia.

Ostatnio opublikowała zdjęcia z dzieciństwa, na których widać, jak wspólnie z mamą spędza wakacje nad morzem. Widać na nich też młodszą Kasię Kowalską. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kasia Kowalska | Ola Kowalska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje