Reklama

Katarzyna Kowalska odpowiedziała krytykom. Padły mocne słowa

Ostatnio Kasia Kowalska jest obecna we wszystkich mediach - najpierw za sprawą chorej córki, później przez koncert w Ciechanowie. W końcu piosenkarka straciła cierpliwość.

Kasia Kowalska od kilku tygodniu cały czas gości w mediach

Córka Kasi Kowalskiej, Ola, która na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii, trafiła do szpitala pod koniec marca z powodu zakażenia koronawirusem. 

Reklama

Piosenkarka 27 marca opublikowała nagranie, na którym informowała, że szpital prosił ją o zgodę na intubację Oli. Filmik szybko jednak zniknął z mediów społecznościowych. Wokalistka z powodu zakazów związanych z pandemią (zamknięte granice), nie mogła być przy córce.

Po trzech niezwykle trudnych tygodniach (Ola została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej) wreszcie zaczęły się pojawiać dobre informacje.

Kowalska nigdy nie powiedziała wprost, że jej córka jest zakażona koronawirusem, nigdy jednak też nie zdementowała tych plotek. Dopiero po pewnym czasie okazało się, że testy na obecność koronawirusa w organizmie Oli wyszły negatywne. 

W końcu na Instagramie piosenkarki pojawił się kolejny wpis. Jednak tym razem Kowalska nie dziękowała już fanom za wsparcie. "Kochani, bardzo wam współczuję. Wszyscy jesteśmy tacy zawiedzeni, no jak można w czasie epidemii jednego wirusa prawie umrzeć od innego... Przecież to niesprawiedliwe, najpierw podejrzewają lekarze, że to ten, a później mówią, że nie ten, okropieństwo! Przecież teraz nasze łzy i modlitwy straciły na wartości... Jak śmiałaś córeczko zachorować jednak na coś innego!? Piszą do ciebie pełni troski rodacy" - napisała.

W następnym wpisie zamieściła zdjęcie koszulki z wymownym przesłaniem. "Możecie mówić o mnie bzdury, ale bądźcie tak mili i odpie***lcie się i zostawcie ją w spokoju" - czytamy.

"Kochani... w czasach, kiedy artyści pokazują wam różne pomysły prosto z zacisza domowego, postanowiłam również podzielić się z Wami takim oto pomysłem na moją stylizację" - skomentowała pod zdjęciem.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje