Reklama

Celine Dion i Russell Crowe są parą? Nikt nie potwierdza, ale wszyscy o tym mówią

Plotkarska gazeta "OK! Magazine" podała, że od kilku tygodni w sekrecie spotykają się kanadyjska wokalistka Celine Dion (50 l.) i australijski aktor Russell Crowe (54 l.).

Celine Dion spotyka się z Russellem Crowe'em?!

Przypomnijmy, że w styczniu 2016 r., na dwa dni przed swoimi 74. urodzinami, zmarł Rene Angelil, mąż Celine Dion.

Reklama

Angelil miał z Dion trzech synów: Rene-Charlesa (ur. 2001) oraz bliźniaki Nelsona i Eddy'ego (ur. 2010). Z poprzednich związków miał także trójkę dorosłych już dzieci.

Kanadyjska gwiazda wielokrotnie podkreślała, jak wiele zawdzięcza swojemu mężowi.

Z kolei Russell Crowe (pamiętny "Gladiator") w kwietniu tego roku ostatecznie rozwiódł się z Danielle Spencer, z którą od sześciu lat pozostawał w separacji.

Para ma dwóch synów: Charlesa Spencera (ur. 2003) i Tennysona Spencera (ur. 2006).

"Spotykają się w tajemnicy od kilku tygodni i choć wszystko jest na razie na początkowym etapie, wygląda, jakby znali się od zawsze" - "OK Magazine" cytuje anonimowego informatora.

Choć żadna ze stron nie wypowiedziała się na temat tych "rewelacji", zostały one błyskawicznie podchwycone przez inne plotkarskie serwisy i portale, które podały je dalej.

Po śmierci męża Celine Dion wróciła do koncertowania oraz do studia nagraniowego w połowie 2016 r. Wówczas ukazała się jej francuskojęzyczna płyta "Encore un soir".

Posłuchaj utworu "Encore un soir" w serwisie Teksciory.pl

We wtorek 14 sierpnia trzecim koncertem w Auckland (Nowa Zelandia) kończy tegoroczną trasę "Celine Dion 2018 Live" promującą składankę "The Best So Far... 2018 Tour Edition".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: celine dion | Russell Crowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje