Reklama

Bohdan Łazuka: Doda dobrze całuje

Nagrodą za dotychczasową twórczość wyróżniło Bohdana Łazukę Stowarzyszenie Autorów i Wykonawców. Honorową statuetkę piosenkarz i aktor odbierze 16 marca w Warszawie.

Bohdan Łazuka i Doda na planie teledysku "Między nami pokój"

Piosenkarz, aktor, grający w filmach, występujący w telewizji i na estradzie. W której z tych ról Bohdan Łazuka czuje się najlepiej? "W tej, w której aktualnie występuję" - odpowiada w rozmowie z PAP Life.

Reklama

"Nieważnie, jak ja się czuję śpiewając, grając w filmie czy stojąc na estradzie - liczy się widz i jego odczucia" - dodaje Łazuka. Zapewnia, że występując np. na pikniku w Łomży, gra tak, jakby to była scena Metropolitan Opera w Nowym Jorku.

Jego ostatnia płyta "Nocny Bohdan - duety" (2017) cieszy się dużym powodzeniem. A czy sam wykonawca jest z niej zadowolony? "Bardzo" - odpowiada bez wahania. Dlaczego? "Bo zaśpiewałem we wszystkich stylach świata; od popu, swingu, do rapu, rocka czy melorecytacji" - wylicza Łazuka.

A jak przebiegała współpraca z Dodą przy teledysku do utworu "Między nami pokój"? "Z nią nie tylko się dobrze gra, ale i całuje" - żartuje Łazuka.

Sprawdź tekst utworu "Między nami pokój" w serwisie Teksciory.pl!

Być może wkrótce Łazuka wróci na duży ekran. Pojawiły się bowiem zapowiedzi o planach realizacji drugiej części kultowej komedii "Chłopaki nie płaczą", w której Łazuka zagrał gangstera, ojca jednego z bohaterów filmu.

"Wiem, że planowana jest druga część filmu. Czy w niej zagram? Olaf Lubaszenko to uroczy i czarujący człowiek, ale każdy reżyser ma swoją koncepcję... Na razie mam sygnały, że wystąpię" - opowiada PAP Life Łazuka, który 31 października 2018 r. skończył 80 lat.

Król życia i estrady - czytaj także w serwisie Film!


INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Bohdan Łazuka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje