Reklama

Reklama

AniKa Dąbrowska z nowym utworem świątecznym. Posłuchaj singla "Nieważne"!

AniKa Dąbrowska zapowiada drugą płytę. Zobacz teledysk do jej najnowszej piosenki!

AniKa Dąbrowska zapowiada drugą płytę. Zobacz teledysk do jej najnowszej piosenki!
AniKa Dąbrowska przedstawia nową piosenkę /Kamil Piklikiewicz/Dzień Dobry TVN /East News

AniKa Dąbrowska, to zwyciężczyni drugiej edycji "The Voice Kids" w 2019 roku. Do tej pory wydała pięć singli, z których "Małe skrzydła" pokrył się złotem. 26 czerwca 2020 roku ukazał się jej debiutancki album "Afirmacja".

Zmagająca się z mukowiscydozą młoda wokalistka prze do przodu i walczy o spełniania marzeń, nie oglądając się za siebie. Czerpie z życia pełnymi garściami i każdy dzień stara się przeżywać na 200 procent.

AniKa zwyciężyła w programie dzięki głosom widzów - zdobyła wtedy 50 tys. zł oraz kontrakt z wytwórnią Universal. Chociaż naprawdę na imię ma Ania, przyjęła pseudonim AniKa, by nie mylić jej z wielokrotnie nagradzaną Anią Dąbrowska.

Reklama

W finale AniKa wykonała m.in. swój pierwszy singel "Małe skrzydła". Autorami piosenki są Cleo (tekst) i Donatan (muzyka, produkcja).

AniKa Dąbrowska - "Nieważne". Zobacz teledysk!

Wokalistka zaprezentowała właśnie nowy, świąteczny singiel pt. "Nieważne".

3 grudnia 2021 rok ukaże się z kolei jej drugi studyjny album. Jak sama artystka podkreśla, jest to zdecydowanie bardziej osobisty materiał, a sama AniKa jest autorką każdego ze znajdujących się na nim utworów. Wokalistka, mimo swojego młodego wieku zawarła w nowym krążku całą paletę uczuć i emocji towarzyszących każdemu z nas w trakcie życia: radości, smutku, miłości, zawodu, nadziei.

Tą płytą AniKa udowadnia, że mimo młodego wieku można mieć bardzo głęboką świadomość tego, co dzieję się wewnątrz każdego z nas.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL