Reklama

Alicja Szemplińska kusi na nowych zdjęciach. Pokazała za dużo?

Niedoszła reprezentantka Polski na odwołanej Eurowizji 2020 Alicja Szemplińska jest aktywna w mediach społecznościowych. Często pokazuje kadry ze swojej codzienności, a tym razem zamieściła zdjęcie wykonane przeddzień finału mistrzostw świata w piłce ręcznej w Sztokholmie.

Niedoszła reprezentantka Polski na odwołanej Eurowizji 2020 Alicja Szemplińska jest aktywna w mediach społecznościowych. Często pokazuje kadry ze swojej codzienności, a tym razem zamieściła zdjęcie wykonane przeddzień finału mistrzostw świata w piłce ręcznej w Sztokholmie.
Alicja Szemplińska kusi na nowych zdjęciach /Lukasz Kalinowski/East News/ instagram.com/aliciaszemplinska /East News

W ubiegłym roku Alicja Szemplińska (ostatnio na muzycznej scenie posługuje się samym imieniem) wypuściła single "IDK", "Movin' On", "W moim garażu" (z Frankiem Leenem) i "Sekret". Później zadebiutował teledysk do piosenki "Stick Together" (sprawdź!), która została wybrana oficjalnym hymnem mistrzostw świata w piłce ręcznej mężczyzn.

Wokalistka wystąpiła nawet na otwarciu imprezy w Katowicach - jej  finał zaplanowano na 29 stycznia w Sztokholmie.

Reklama

"'Stick Together' opowiada o tym, że siła jest w nas i razem możemy zrobić wszystko, możemy osiągnąć sukces i wygrać" - mówiła o piosence Alicja.

Sprawdź tekst piosenki "Stick Together" w serwisie Tekściory.pl!

Utwór powstał we współpracy polskiej wokalistki ze szwedzkim duetem - producentem Joakimem Buddee oraz autorką tekstów Jade Ell.

Alicja Szemplińska przygotowuje się do występu w Sztokholmie

Wokalistka jest stolicy Szwecji z powodu finału MŚ w piłce ręcznej, który odbędzie się już jutro. Z pewnością podczas zamknięcia imprezy zaśpiewa swą piosenkę-hymn. 

Na Instagramie relacjonowała m.in. spacery po Sztokholmie, ale także wizytę w lokalnym oddziale swojej wytwóni.

W sobotni poranek zamieściła zdjęcia, na których widać jak słońce oświetla jej twarzy. "Dzień dobry" - napisała do fanów. Ci odpowiedzieli jej tym samym, zachwycając się jednocześnie jej urodą.

Alicja Szemplińska - kariera, sukcesy, przeboje

"Chciałabym, żebyś była moją córką" - mówiła wzruszona Edyta Górniak, która zasiadała w jury "Hit Hit Hurra" - programu dla dzieci wygranego przez Alicję. Szemplińska zaśpiewała tam m.in. hit Whitney Houston "Try It On My Own""Kolorowy wiatr" Edyty Górniak, przebój "Niech żyje bal" wspólnie z Marylą Rodowicz (zobacz!) oraz utwór Beyonce "Listen".

W wieku 17 lat, przygotowana wokalnie dziewczyna, trafiła do "The Voice of Poland". Tam zdecydowała się na współpracę z Tomsonem i Baronem. Każdy z jej występów spotykał się z zachwytem trenerów. W końcu, pokonując w finale Darię Reczek, wygrała dziesiątą edycję programu.

Młoda wokalistka została wybrana reprezentantką Polski podczas konkursu Eurowizji 2020. Niestety z powodu pandemii koronawirusa wydarzenie zostało odwołane. Szemplińska miała wystąpić z utworem "Empires" (sprawdź!). TVP nie zdecydowała się ponownie wybrać Alicji Szemplińskiej i reprezentantem Polski w 2021 roku został Rafał Brzozowski.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Alicja Szemplińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy