Reklama

Mam talent

Są wyniki półfinału "Mam talent" w USA. Sara James awansowała do finału!

Furorę w półfinałowym odcinku "Mam talent" w USA zrobiła Sara James. 14-latka z Polski zaśpiewała na żywo przebój "Rocket Man" Eltona Johna, a jej występ został nagrodzony przez jurorów owacją na stojąco. Nie dziwi więc wynik - nastolatka przeszła do następnego etapu.

Furorę w półfinałowym odcinku "Mam talent" w USA zrobiła Sara James. 14-latka z Polski zaśpiewała na żywo przebój "Rocket Man" Eltona Johna, a jej występ został nagrodzony przez jurorów owacją na stojąco. Nie dziwi więc wynik - nastolatka przeszła do następnego etapu.
Sara James pokonuje kolejne etapy amerykańskiego "Mam Talent" /Tomasz Radzik/Agencja SE /East News

9 sierpnia w amerykańskiej edycji "Mam talent" rozpoczęły się półfinały na żywo. W trzeciej serii tego etapu (w nocy z wtorku na środę polskiego czasu) zaśpiewała Sara James. 14-letnia Polka na scenie pojawiła się jako 11., ostatnia z kolei. Młoda wokalistka sięgnęła po przebój "Rocket Man" Eltona Johna, a jej występ (zobacz!) zachwycił jurorów, publiczność w studiu i telewidzów. 

Półfinałowy występ Sary został opublikowany na platformie YouTube i przez dobę zebrał ponad 1,3 mln odsłon. Po takim przyjęciu jej występu, nie może dziwić wynik głosowania widzów - Sara zakwalifikowała się do kolejnego etapu. Do finału oprócz 14-latki przeszedł także francuski magik Nicolas RIBS.

Reklama

"Dziękują za każdy głos. Oniemiałam i próbuje nie powiedzieć czegoś głupiego. Jestem tylko nastolatką w Ameryce i to, że jestem tutaj, jest niesamowite. Dziękuję, to wiele dla mnie znaczy. Wow, dziękuję" - komentowała 14-latka po ogłoszeniu werdyktu. "Po pierwsze chciałbym pogratulować ci, Sara. Sprawisz, że ten finał będzie wyjątkowy. Chciałbym podziękować naszej publiczności. Mamy najlepszych widzów na świecie" - mówił natomiast Simon Cowell

Do finału mogły awansować wyłącznie dwie osoby. W TOP5 za Sarą i Nicolasem znaleźli się: Amanda MammanaHayden Kristal oraz Celia Muñoz

Sara James w półfinale "Mam talent" w USA. Zobacz występ!

"Wzruszyłem się, bo wiem, jak dużo ten występ dla ciebie znaczy. Tak jak powiedziałem wcześniej, masz tylko 14 lat i czułaś ogromną presję, aby sprostać zadaniu. Wybór piosenki był genialny. Sprawiłaś, że ten utwór brzmiał jakby był twój" - powiedział Simon Cowell, który dzięki Złotemu Przyciskowi na etapie castingów dał Sarze awans bezpośrednio do półfinału. "Byłem tak samo zdenerwowany, jak Sara James i to, co zrobiła ostatniego wieczora było naprawdę niesamowite" - mówił później juror.

"To był zwycięski występ. Twój wygląd, głos i talent jest na miarę gwiazdy" - skomentował Howie Mandel.

O awans do finału Sara w tym odcinku rywalizowała z m.in.: wokalistką Amandą Mammaną, tanecznym duetem Funkanometry, śpiewającym duetem JoJo And Bri, francuskim magikiem Nicolasem RIBS oraz dziecięcą grupą XOMG POP!

Sara James w "America's Got Talent"

Przypomnijmy, że podczas castingowego odcinka w trwającej edycji amerykańskiej edycji "Mam talent" Sara James zaśpiewała piosenkę "Lovely" Billie Eilish (posłuchaj!). "Słyszeliśmy przez lata wielu wokalistów, ale to było wow! Może nie było idealnie, ale masz w sobie prawdziwy blask gwiazdy" - powiedział po występie 14-latki Simon Cowell.

Juror postanowił wcisnąć Złoty Przycisk, dając wokalistce z Polski bezpośredni awans do półfinałów. Na scenie pojawiła się mama Sary, by ją uściskać i złożyć gratulacje. Wzruszona dziewczyna nie kryła łez. Cała czwórka jurorów oklaskiwała nastolatkę na stojąco.

Wideo z występem Polki do tej pory zanotowało ponad 16,8 mln odsłon! To zdecydowanie najpopularniejszy materiał z tej edycji na oficjalnym kanale programu. Dla porównania tylko dwa inne materiały przekroczyły próg 10 mln odtworzeń.

Czytaj także:

Magiczne Zakończenie Wakacji w Kielcach: Kto wystąpi na koncercie Polsatu?

Viki Gabor zadebiutowała w koreańskiej telewizji. Nie obyło się bez wpadki!

"The Voice Kids": Kto pojawi się w jury?