Reklama

Paweł Domagała jurorem 18. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Jak udało się ustalić Interii, Paweł Domagała pojawi się w nowym sezonie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Piosenkarz nie zaśpiewa jednak na scenie, a u boku Roberta Janowskiego i Małgorzaty Walewskiej będzie oceniał innych uczestników!

Jak udało się ustalić Interii, Paweł Domagała pojawi się w nowym sezonie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Piosenkarz nie zaśpiewa jednak na scenie, a u boku Roberta Janowskiego i Małgorzaty Walewskiej będzie oceniał innych uczestników!
Paweł Domagała jurorem "TTBZ"! /Mateusz Grochocki/East News /East News

W ostatnim czasie program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przeszedł kilka zmian. Z show pożegnali się Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski oraz Piotr Gąsowski. W roli prowadzącego pojawił się Maciej Rock.

Jak ustaliła Interia, miejsce przy stole jurorskim zajmie Paweł Domagała. 39-latek jest jednym z najpopularniejszych polskich wokalistów i aktorów. 

Kim jest Paweł Domagała, nowy juror "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Na koncie ma występy w serialach "Barwy szczęścia", "Powiedz TAK!", "Prosto w serce", "Druga szansa", "O mnie się nie martw" i filmach "Gotowi na wszystko. Exterminator", "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Planeta singli", "Wkręceni" (obie części). Ostatnio pracuje nad serialem Polsatu "Rafi".

Reklama

Jego muzyczna przygoda na dobre rozpoczęła się w listopadzie 2016 r., kiedy to wypuścił debiutancki album "Opowiem ci o mnie". Dwa lata później do sprzedaży trafiła płyta "1984", która przyniosła wielki przebój "Weź nie pytaj" (ponad 143 mln odsłon). Powstały liczne parodie i przeróbki tego nagrania, jak m.in. "Hymn matek" (prawie 22 mln, sprawdź!) czy "Weź nie kichaj" Kabaretu Paranienormalni (sprawdź!).

"Nikt się nie spodziewał i nikt nie wierzył, tylko ja i Łukasz Borowiecki (jest współautorem piosenek Domagały - przyp. red.). 'Opowiem ci o mnie' zrobiliśmy w nakładzie 3 tys. Marzyliśmy, żeby zszedł, zajęło to 1 dzień. 'Weź nie pytaj' miało być niekomercyjną, niszową piosenką, łącznie sprzedaliśmy ponad 110 tys. płyt... Nikt nie chciał nam organizować pierwszej trasy, wyprzedała się cała w tydzień... Wszystko dzięki Wam, jesteśmy i funkcjonujemy tylko dzięki Wam" - podsumowywał Paweł Domagała przed premierą trzeciej płyty "Wracaj" z listopada 2020 r.

W listopadzie 2022 roku wydał wyczekiwany album "Narnia". W rozmowie z Mateuszem Kamińskim dla Interii tłumaczył, co najmocniej inspiruje go do pisania. - Szczerze mówiąc, kiedy piszę, to nie myślę o słuchaczach, tylko o sobie i o tym co przeżywam. A potem, jeśli się okazuje, że ktoś ma podobną wrażliwość, przemyślenia, przeżycia, to jest mi tylko miło i to jest wzruszające, gdy dostaję wiadomości w stylu "Mam tak samo". W momencie pisania piosenek traktuję je jako mój pamiętnik. Na pewno nie myślę, jak to zostanie odebrane - pod względem tekstowym i muzycznym. Po prostu piszę - mówił. 

Oprócz nowej roli, jaką będzie jurorowanie w programie, ostatni intensywny czas aktor spędza na planie serialu "Rafi". - "Rafi", jeśli chodzi o aktorstwo, to najważniejsza do tej pory rzecz, jaką zrobiłem. Ten serial to był pomysł mojej żony Zuzy i mój, a teraz jesteśmy w trakcie zdjęć. "Rafi" to taka metafizyczna, bajkowa komedia obyczajowa. (...) To prosta historia. Jest chłopak-wirażka, który umiera i dostaje drugą szansę - musi zejść na ziemię i naprawiać pewne rzeczy, co oczywiście uruchamia siły dobra i zła. Na resztę zapraszam już do oglądania, a do słuchania na nowej płycie jest piosenka "Rafi", która powstała z myślą o serialu - mówił w rozmowie z Interią.

Paweł Domagała dołączy do Małgorzaty Walewskiej i Roberta Janowskiego. W przeszłości uczestnicy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" kilkukrotnie wcielali się niego w programie.

Czytaj też:

Kto zajmie się dziećmi córki Elvisa Presleya? Nie miała najlepszych kontaktów z byłym mężem

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Twoja twarz brzmi znajomo | Paweł Domagała

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy