Reklama

Sylwestrowa Moc Przebojów

Reklama

Sylwester Polsatu 2022. Dawid Kwiatkowski: Wszystko jest gotowe. Co sobie zaplanował?

W Nowy Rok Dawid Kwiatkowski ma podwójny powód do świętowania - tego dnia wokalista obchodzi swoje kolejne urodziny. Co przygotował na swój występ w ramach Sylwestrowej Mocy Przebojów z Polsatem w Chorzowie?

W Nowy Rok Dawid Kwiatkowski ma podwójny powód do świętowania - tego dnia wokalista obchodzi swoje kolejne urodziny. Co przygotował na swój występ w ramach Sylwestrowej Mocy Przebojów z Polsatem w Chorzowie?
Dawid Kwiatkowski świętuje urodziny 1 stycznia /AKPA

- Bardzo dobra próba, wszystko jest gotowe. Już bym mógł dziś śpiewać - mówi ze śmiechem Dawid Kwiatkowski, z którym rozmawialiśmy po piątkowej próbie przed sylwestrem z Polsatem.

Wokalista zdradził Interii, że na scenie w Parku Śląskim w Chorzowie zaśpiewa piosenki ze swojego ostatniego albumu zatytułowanego po prostu "Dawid Kwiatkowski": "Bez ciebie", "Proste" i "Idziesz ze mną".

1 stycznia Dawid Kwiatkowski skończy 27 lat. Od pewnego czasu swoje urodziny regularnie świętuje na sylwestrowej scenie.

Reklama

- Kilka dni temu myślałem o tym, kiedy będzie ten rok, że swoje urodziny spędzę nie na scenie, tylko gdzieś, gdziekolwiek. Zaplanowałem to - i będzie to na moje 30. urodziny - zdradził nam.

Sylwestrowa Moc Przebojów w Polsacie - kto wystąpi?

Tegoroczną Sylwestrową Moc Przebojów poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Marcelina Zawadzka, Adam Zdrójkowski i Agnieszka Kołodziejska. Scena na Polach Marsowych w Parku Śląskim w Chorzowie przypominać będzie statek kosmiczny, a prowadzący wcielą się w kosmonautów.

Polsat już po raz 17. żegnać będzie stary rok, a po raz siódmy korzystać będzie z gościny Śląska.

"Zaśpiewają największe gwiazdy piosenki. Zobaczymy i usłyszymy między innymi Beatę Kozidrak i Bajm, bez których nie sposób wyobrazić sobie tego wieczoru, Dodę, Anię Dąbrowską, która karierę zaczynała przed laty w naszym 'Idolu', gwiazdę młodego pokolenia bryską, zjawiskową Cleo i króla social mediów Dawida Kwiatkowskiego. Będzie z nami jeden z najoryginalniejszych polskich artystów, niesamowity Ralph Kaminski, a także Feel, Grzegorz Hyży, Big Cyc i Lady Pank. Pojawi się również Igor Herbut i zespół Enej, którzy są wierni Polsatowi od czasu swojego zwycięstwa w kultowym 'Must Be The Music. Tylko muzyka'" - zapowiada Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu.

"Idol": Maciej Rock wspomina kultowy program. "To było totalne wariactwo"

Nowy rok z Sylwestrem Polsatu!

Na sylwestrowy koncert Polsatu zapraszają Telewizja Polsat i Województwo Śląskie. Współorganizatorami są Park Śląski, Stadion Śląski. Patronami Medialnymi są Radio Zet i Interia.

Sylwestrową Moc Przebojów będzie można oglądać 31 grudnia o 20.00 w Polsacie, Polsacie 2, Polsat News, Polsat Go i Interii.

Michał Wiśniewski o współpracy z Telewizją Polsat: Dla mnie to jest naturalne

Specjalny wspólny występ szykują Maryla Rodowicz, Doda i Cleo. Wokalistki wykonają medley przebojów Maryli Rodowicz - "Sing Sing", "Małgośka" oraz "Kolorowe Jarmarki".

Z kolei zagraniczną gwiazdą będzie Michael Patrick Kelly, który popularność zdobył w rodzinnej grupie The Kelly Family.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy