Reklama

Wodecki o Rubiku

"Piotra Rubika broniłem przed atakami i uważam, że to zdolny człowiek. Słowa z Biblii i ładna muzyka to jednak trochę za mało, żeby podbić świat" - komentuje Zbigniew Wodecki.

Słynny piosenkarz, a ostatnio juror programu "Taniec z gwiazdami", pokusił się o ocenę dokonań blondwłosego kompozytora:

Reklama

"Rubika broniłem przed atakami i uważam, że to zdolny człowiek. Słowa z Biblii i ładna muzyka to jednak trochę za mało, żeby podbić świat" - twierdzi Wodecki w rozmowie z "Super Expressem".

"Obawiam się, że jest to popularne, bo jak ktoś śpiewa w kościele albo o kościele, to ciężko to zjechać. Gdy coś jest o Bogu, to może być tylko dobre..." - kontynuuje pan Zbigniew.

Co ciekawe, Wodecki swego czasu otrzymał propozycję współpracy z Piotrem Rubikiem:

"Zbyszek Książek [autor tekstów] zadzwonił i przekazał mi propozycję od Rubika, żebym brał w tym udział. Odmówiłem i nie żałuję... Było to trzy lata temu. Później Zbyszek powiedział: No widzisz! A ty zrezygnowałeś!. Jak miałbym czego żałować" - śmieje się Zbigniew Wodecki.

"Świat muzycznie schodzi na psy. Nie chcę po nazwisku nikogo obrażać, ale coraz częściej muzyka pisana na komputerze to żłobek dla dzieci specjalnej troski, jeżeli chodzi o sprawy muzyczne" - dodaje artysta.

Co sądzicie o opinii Zbigniewa Wodeckiego na temat Piotra Rubika? Czekamy na Wasze komentarze!

Super Express/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: muzyka. | świat | zbigniew | muzyka | Wodecki | Zbigniew Wodecki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje