Reklama

Nie potrafi śpiewać i występuje w Opolu?

Słynny kompozytor Zbigniew Preisner bezlitośnie krytykuje aktorkę Joannę Moro i... organizatorów festiwalu w Opolu.

W rozmowie z TVN24 Zbigniew Preisner skomentował występ Joanny Moro podczas zakończonego w weekend 50. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Reklama

Przypomnijmy, że znana z serialu "Anna German" aktorka wykonała podczas opolskiego festiwalu utwór "Człowieczy los" z repertuaru nieżyjącej piosenkarki.

Talent wokalny Joanny Moro nie przekonał jednak Zbigniewa Preisnera, który skrytykował decyzję organizatorów festiwalu, by dopuścić aktorkę do mikrofonu.

"Może ona jest świetną aktorką, ale to co wczoraj usłyszałem na festiwalu piosenki, to po prostu o pomstę do nieba woła. Ta pani była konsekwentnie obok tonacji i tego co się dzieje" - oburzał się kompozytor.

"Ja nie mam pretensji, że ta pani nie umie śpiewać, bo zdarza się, ale dlaczego jak nie potrafi śpiewać, występuje na festiwalu polskiej piosenki? Ktoś robi krzywdę nam, słuchaczom i tej pani również" - kontynuuje.

"Ja się trochę znam na tym zawodzie. Ta pani po prostu nigdy nie powinna śpiewać. I błagam, jest pani świetną aktorką, ale niech pani nigdy więcej już nie śpiewa!" - zaapelował na koniec.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kompozytor | preisner | Zbigniew Preisner | Opole | Joanna Moro | Anna German

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje