Reklama

Joanna Moro "położyła" Annę German?

Czy po piątkowym (14 czerwca) występie aktorki Joanny Moro podczas 50. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu pozostał niesmak?

Przypomnijmy, że zanim na festiwalu zaczęły się występy konkursowe na scenie zaprezentowała się Joanna Moro, znana z tytułowej roli w popularnym serialu "Anna German". Aktorka wykonała piosenkę "Człowieczy los" z repertuaru zmarłej wokalistki.

Reklama

Czy Joanna Moro poradziła sobie z utworem legendarnej Anny German? Wielu internautów komentujących piątkowy wieczór w Opolu na stronach INTERIA.PL uważa, że aktorka nie podołała wyzwaniu.

"Joanna Moro swoim występem przekreśliła wszystko, wyła jak kot na płocie" - napisał ostro jeden z internautów, a jego opinia nie jest odosobniona.

"Tak koszmarnych fałszów, jak u pani Moro dawno nie słyszałem. Kto dopuścił do możliwości śpiewania przez nią na żywo? Ona nie potrafi utrzymać w tonacji najmniejszej frazy! Głos jej leciał w każdej sekundzie. Nawet w tych programach dla amatorów takiego kuriozum nie oglądałem" - to kolejny krytyczny komentarz.

"Pani Moro fałszowała niemiłosiernie" - krótko ocenił jeden z internautów.

"Występ Moro był profanacją śpiewu! Jak można było dopuścić do takiego występu?" - dziwi się użytkownik o nicku Eka.

"Joanna Moro nie powinna w ogóle śpiewać. Fałszowała okropnie, a piosenkę Anny German położyła na obie łopatki" - to kolejny krytyczny wpis.

Jak oceniacie występ Joanny Moro podczas 50. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu? Czekamy na Wasze opinie i komentarze!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Opole | Anna German | Joanna Moro

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje