Reklama

Córka Whitney Houston czy Rihanna?

Kto zagra zmarłą Whitney Houston w filmie poświęconym zmarłej w lutym wokalistce? O rolę starają się piosenkarka Rihanna i Bobbi Kristina, córka nieżyjącej gwiazdy.

Choć na razie nie ma oficjalnych planów produkcji filmu poświęconego Whitney Houston, to jednak powstanie biografii jest kwestią czasu.

Reklama

Media zaczęły już spekulować na temat obsady roli głównej, a niektóre gwiazdy - jak na przykład Rihanna - wyraziły wstępne zainteresowanie udziałem w projekcie.

"To coś, za co oddałabym całą swoją karierę! Ktokolwiek będzie grał w tym filmie, musi naprawdę się postarać" - skomentowała piosenkarka zapytana o ewentualne wcielenie się w rolę Whitney Houston.

Konkurentką pochodzącej z Barbados piosenkarki jest córka zmarłej artystki. Jak twierdzi portal TMZ, Bobbi Kristina jest zdecydowana zagrać mamę.

"Ona jest przekonana, że jest idealną kandydatką do tej roli. Przekonuje otoczenie, że to przecież ona znała ją najlepiej" - powiedział informator serwisu.

Jak donosi serwis RadarOnline, na razie 19-latka podpisała umowę na udział w reality show. Rodzina Bobbi Kristina jest ponoć wściekła, że córka Whitney Houston dała się przekonać producentom telewizyjnym.

"Zgodziła się wbrew swojej rodzinie" - twierdzi rozmówca portalu dodając, że program "najprawdopodobniej okaże się komercyjną katastrofą".

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje