Reklama

Reklama

XIII Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie. Kto wystąpi na święcie disco polo?

Na zakończenie wakacji fanów disco polo czeka niezwykłe święto muzyki tanecznej. Po dwuletniej przerwie wraca Wielkie Pożegnanie Lata. Już 25 sierpnia na stadionie w Iłowie wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny tanecznej, m.in.: Classic, Boys, Weekend, Akcent, Mig, Skolim, Łobuzy, Top Girls, Czadoman, After Party, Miły Pan i wielu innych.

Na zakończenie wakacji fanów disco polo czeka niezwykłe święto muzyki tanecznej.  Po dwuletniej przerwie wraca Wielkie Pożegnanie Lata. Już 25 sierpnia na stadionie w Iłowie wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny tanecznej, m.in.: Classic, Boys, Weekend, Akcent, Mig, Skolim, Łobuzy, Top Girls, Czadoman, After Party, Miły Pan i wielu innych.
Akcent i Boys wystąpia na Wielkim Pożegnaniu Lata w Iłowie /Piętka Mieszko /AKPA

Pożegnanie Lata w Iłowie już na stałe wpisało się do kalendarza najlepszych koncertów disco polo i dance w Polsce. Wydarzenie cieszy się popularnością gromadząc nie tylko ogromna widownię pod sceną, ale i przed telewizorami.

W tym roku retransmisja koncertów odbędzie się zarówno w Polo TV jak i Disco Polo Music. To będzie niezwykłe święto muzyki disco nie tylko dzięki największym gwiazdom tego nurtu, ale również dzięki oprawie, którą organizatorzy przygotowali na światowym poziomie.

Kto wystąpi na Wielkim Pożegnaniu Lata w Iłowie?

Tegoroczna edycja niesie ze sobą również nie lada niespodziankę. W Iłowie jubileusz 30-lecia świętować będzie zespół Classic. Na pewno nie zabraknie takich przebojów jak: "Ja dla Ciebie Ty dla mnie", "Jolka, Jolka",  "Hej czy Ty wiesz", "Jesteś wielkim spełnieniem moich marzeń", czy "Miłość gorąca jak ogień".

Reklama

Ponadto wystąpią: Boys, Weekend, Akcent, Mig, Skolim, Łobuzy, Top Girls, Czadoman, After Party oraz Miły Pan.

Retansmisjia festiwalu we wrześniowe i październikowe soboty w Polo TV. Część I w sobotę 17 września o godz. 17.45.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy