Reklama

Reklama

Metallica na dwóch koncertach w Polsce w 2024 r. Będą bilety jednodniowe!

Informowaliśmy już, że w lipcu 2024 r. dwa różne koncerty na PGE Narodowym w Warszawie da grupa Metallica. Organizatorzy przekazali, że do sprzedaży trafią bilety jednodniowe (wcześniej dostępne były wejściówki na oba występy).

Informowaliśmy już, że w lipcu 2024 r. dwa różne koncerty na PGE Narodowym w Warszawie da grupa Metallica. Organizatorzy przekazali, że do sprzedaży trafią bilety jednodniowe (wcześniej dostępne były wejściówki na oba występy).
Robert Trujillo, James Hetfield, Lars Ulrich i Kirk Hammett (Metallica) /Jeff Kravitz /Getty Images

"Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy z Was mogą spędzić cały weekend z zespołem Metallica, dlatego do sprzedaży zostaną wprowadzone bilety jednodniowe" - czytamy w ogłoszeniu firmy Live Nation, która organizuje oba koncerty.

Przedsprzedaż wejściówek ruszy 19 stycznia 2023 od godz. 10:00. Do regularnej sprzedaży jednodniowe bilety trafią 20 stycznia od godz. 10:00.

Przypomnijmy, że w ramach światowej trasy legenda thrash metalu zagra 5 i 7 lipca 2024 r. na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Reklama

Każdy z koncertów będzie zawierał inne tracklisty oraz inne supporty. Podczas pierwszego koncertu na scenie Metallikę wesprą Architects i Mammoth WVH. Podczas drugiego występu legendy wystąpią Five Finger Death Punch i Ice Nine Kills.

Trasa M72 (w ramach promocji nowej płyty "72 Seasons") ma zupełnie inny układ na stadionach niż tradycyjny - scena będzie w kole na środku płyty stadionu. Co więcej, Snake Pit zostanie przeniesiony na środek sceny, dzięki czemu fani będą mieli pełny widok (360 stopni) na scenę.

Metallica i nowa płyta "72 Seasons". Co już wiemy?

Metallica wypuści "72 Seasons" nakładem własnej wytwórni Blackened Recordings. Znajdzie się na nim 12 utworów, które łącznie trwają ponad 77 minut.

Produkcją materiału zajął się Greg Fidelman, który pracował z zespołem przy poprzednim albumie "Hardwired... to Self-Destruct" z 2016 r.

"72 pory roku składają się na pierwszych 18 lat życia, gdy kształtują się nasze prawdziwe lub fałszywe tożsamości. Koncepcja, w której to rodzice powiedzieli nam, 'kim jesteśmy'. Możliwość zaszufladkowania. Myślę, że najbardziej interesującą kwestią jest nieustanne badanie tych podstawowych przekonań oraz ich wpływu na obecne postrzeganie świata. Wiele z naszych dorosłych przekonań to rekonstrukcja przeżyć z młodości lub reakcja na nie. Więźniowie dzieciństwa lub uwolnienie się z więzów" - tak James Hetfield (wokal, gitara) tłumaczy tytuł płyty.

Do sieci trafił teledysk do pierwszego singla "Lux Æterna".

Sprawdź tekst "Lux Æterna" w serwisie Tekściory!

1. "72 Seasons"
2. "Shadows Follow"
3. "Screaming Suicide"
4. "Sleepwalk My Life Away"
5. "You Must Burn!"
6. "Lux Æterna"
7. "Crown of Barbed Wire"
8. "Chasing Light"
9. "If Darkness Had a Son"
10. "Too Far Gone?"
11. "Room of Mirrors"
12. "Inamorata".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Metallica | koncert w Polsce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama