Hans Zimmer: Koncert w Krakowie przełożony! Co się dzieje z legendarnym kompozytorem?

Zaplanowany na 30 maja koncert słynnego kompozytora Hansa Zimmera w Tauron Arenie Kraków nie odbędzie się w tym terminie. Nagrodzony dwoma Oscarami twórca oprawy do ponad 100 filmów cierpi na ostrą infekcję.

Hans Zimmer przełożył swój koncert w Krakowie
Hans Zimmer przełożył swój koncert w KrakowieMike Marsland/WireImageGetty Images

Wejściówki na koncert Hansa Zimmera zostały wyprzedane. Tuż przed występem w Tauron Arenie Kraków organizatorzy przekazali, że słynny kompozytor nie pojawi się jednak w stolicy Małopolski.

"Z ogromną przykrością informujemy, że z powodu ostrej infekcji i zaleceń lekarskich, Hans Zimmer niestety nie będzie w stanie wystąpić podczas nadchodzącego koncertu w Krakowie (30 maja). Koncert zostaje przełożony i wkrótce zostanie ogłoszona nowa data wydarzenia. Wszystkie bilety zachowują ważność. Dziękujemy za okazaną wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności. Życzymy Maestro szybkiego powrotu do zdrowia!" - czytamy w ogłoszeniu.

65-letni twórca ma na koncie dwa Oscary - za kompozycje do "Króla Lwa" i "Diuny", a także dwa Złote Globy i dwie nagrody Grammy. Uznawany jest za jednego z najważniejszych twórców muzyki filmowej, którego kompozycje można usłyszeć m.in. w "Rain Manie", "Piratach z Karaibów", "Gladiatorze", "Mrocznym rycerzu" i 130 innych produkcjach.

Hans Zimmer w Tauron Arena Kraków, 21.04.2022Mateusz Kamiński, Mateusz Kamiński, Mateusz KamińskiINTERIA.PL

Czytaj także:

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas