Reklama

Fish: Pożegnalne koncerty w Polsce przeniesione na 2021 r. [NOWE DATY, MIEJSCA, BILETY]

W związku z pandemią koronawirusa planowane na koniec listopada 2020 r. polskie koncerty Fisha zostały przełożone na październik 2021 r.

Fish przełożył polskie koncerty na 2021 r.

W ramach trasy "Weltschmerz" / "Vigil In a Wilderness Of Mirrors" Fish da w sumie pięć koncertów w Polsce.

Reklama

Były wokalista grupy Marillion w naszym kraju promować będzie pożegnalny album "Weltschmerz", a także przypomni utwory z solowego debiutu "Vigil In a Wilderness Of Mirrors".

Wszystkie bilety zakupione na koncerty Fisha, który pierwotnie miały odbyć się w 2020 roku, zachowują swoją ważność. Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet, będą mogły to uczynić w punktach, w których taki bilet zakupiły.

Oto nowe daty koncertów:

13.10.2021 - Gdańsk, Stary Maneż
14.10.2021 - Wrocław, A2
15.10.2021 - Łódź, Wytwórnia
17.10.2021 - Bydgoszcz, Hala Artego
18.10.2021 - Kraków, Studio
19.10.2021 - Warszawa, Progresja.

Zapowiadany już przez nas album "Weltschmerz" ma się pojawić w lipcu i będzie ostatnim rozdziałem w muzycznej karierze szkockiego wokalisty.

Szkocki wokalista od lat cieszy się dużą popularnością nad Wisłą, gdzie po raz pierwszy występował jeszcze z Marillion w 1987 r.

W sumie w Polsce dał już kilkadziesiąt koncertów w wielu miastach. Po raz ostatni gościł u nas w połowie lipca 2019 r., gdy wystąpił podczas festiwalu Prog In Park w Warszawie.

"Mam nadzieję, że czekanie będzie tego warte. Zawsze mówiłem, że nie chcę wydawać albumu tylko dla samego faktu, ale chcę wydać płytę, kiedy jest gotowa i kiedy jestem przekonany, że to najlepszy materiał, na jaki mnie stać. To moja ostatnia płyta i chcę, aby była moim najlepszym solowym projektem" - podkreślał Fish mówiąc o kilkakrotnie przekładanej premierze "Weltschmerz".


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Fish | koncert w Polsce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje