Reklama

Reklama

Znamy datę nabożeństwa żałobnego Nipsey Hussle'a. Przybędą tłumy?

W czwartek (11 kwietnia) odbędzie nabożeństwo żałobne w intencji zastrzelonego rapera Nipsey Hussle’a. Na tę okazję wynajęta została hala Staples Center.

Nipsey Hussle miał 33 lata

33-letni Nipsey Hussle, a właściwie Ermias Davidson Asghedom, zmarł w niedzielę (31 marca) w szpitalu na skutek ran postrzałowych. Policja szybko ustaliła tożsamość sprawcy, którym okazał się eks-przyjaciel rapera, 29-letni Eric Holder.

Nabożeństwo żałobne w intencji rapera odbędzie się w czwartek 11 kwietnia w hali Staples Center, która jest w stanie pomieścić nawet 21 tys. osób. Informację o ceremonii podały serwisy TMZ i Variety, rodzina gwiazdora nie zabrała jednak głosu w sprawie.

Reklama

Wcześniej pojawiły się doniesienia, że zainteresowanie publicznym pożegnaniem Hussle'a jest tak duże, że rodzina nie może znaleźć odpowiednio pojemnego miejsca.

Nipsey Hussle cieszył się w USA coraz większą popularnością za sprawą debiutanckiego albumu "Victory Lap", który został dobrze przyjęty przez krytyków i okazał się komercyjnym sukcesem. Za tę płytę 33-letni raper otrzymał nominację do nagrody Grammy w kategorii najlepszy album rap. Jego nazwisko znalazło się obok takich artystów jak: Mac Miller, Pusha T, Travis Scott czy Cardi B.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje