Reklama

Zenek Martyniuk: To już przesądzone! Chodzi o jego żonę Danutę

4 lutego Zenek i Danuta Martyniukowie będą świętować 35. rocznicę ślubu. Gwiazdor disco zaplanował na tę okazję wyjątkową niespodziankę. Co już wiemy?

Okazuje się, że to właśnie w lutym premierę będzie mieć najnowsza piosenka Zenka Martyniuka. W teledysku "Będę zawsze tam, gdzie ty" w roli głównej pojawi się właśnie Danuta Martyniuk.

"Teledysk ukaże się w lutym, na moją i Danusi 35. rocznicę ślubu. Po raz pierwszy udało mi się namówić żonę do wystąpienia w klipie. Nakręciliśmy go w Chicago" - ujawnił lider grupy Akcent w rozmowie z "Faktem".

Reklama

Przypomnijmy, że podczas ostatniego pobytu pary w USA nakręcono też teledysk do piosenki "Dziki Zachód" (posłuchaj!).

Gwiazdorowi disco polo towarzyszyła na planie Heidi Fahrenbach. 34-latka to mająca polskie korzenie amerykańska modelka. Polscy fani mogą kojarzyć ją z poprzedniego teledysku Martyniuka, również kręconego w Stanach Zjednoczonych, czyli "Ja gnam przed siebie". Na Instagramie obserwuje ją ponad 40 tys. użytkowników, a na Facebooku jej karierę śledzi 20 tys. użytkowników.

Zenek i Danuta Martyniukowie - historia wielkiej miłości

Początki związku Zenka i Danuty sięgają majówki w 1987 r. i festynu w Grabówce. Ślub wzięli w lutym 1989 r., a na weselu bawiło się 250 gości. Para ma jedynego syna - Daniela Martyniuka, który właśnie rozpoczął karierę w disco polo, wypuszczając piosenkę "Nigdy nie zapomnę" (sprawdź!).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Zenon Martyniuk | Danuta Martyniuk | Akcent | teledyski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama