"Zawiodłeś mnie". Urbańska nowym hitem podgrzewa atmosferę! Kto jest u jej boku?

Daniel Kiełbasa

Oprac.: Daniel Kiełbasa

Natasza Urbańska wypuściła do sieci nowy numer pt. "Shed A Light". W teledysku do singla opowiadającego o wygasającej relacji pojawił się włoski gwiazdor mediów społecznościowych Gaetano Arena.

Natasza Urbańska u boku Gaetano Areny w teledysku "Shed a Light"
Natasza Urbańska u boku Gaetano Areny w teledysku "Shed a Light"Marta Machejmateriały prasowe

Trenerka "The Voice Kids" nowy, wakacyjny numer zapowiedziała na początku czerwca.

"Mam nadzieję, że zrobi się wam jeszcze bardziej gorąco po wysłuchaniu utworu i ... obejrzeniu teledysku! Zapiszcie w kalendarzu" - pisała Natasza Urbańska.

Natasza Urbańska prezentuje nowy numer. O czym jest "Shed a Light"?

13 czerwca - zgodnie z zapowiedzią Urbańskiej - do sieci trafił nowy numer wokalistki (sprawdź tekst). Stworzyła go we współpracy z Jankiem Bieleckim ( jeden z producentów z kolektywu Hotel Torino ) i Twanem Rayem, pochodzącym z Amsterdamu kompozytorem i producentem, którego piosenki mają ponad 300 milionów odtworzeń na Spotify.

Nastrojowy teledysk do piosenki nakręciła Marta Machej.

"Utwór rozpoczyna się z perspektywy wygasającej już relacji i potrzeby jej ratowania. Jest jedynie pewnego rodzaju wspomnieniem pierwszych chwil, kiedy to dwoje ludzi wytwarza między sobą to magiczne światło i chce je rozpalić na nowo i wrócić do tych chwil..." - czytamy w zapowiedzi prasowej.

U boku Nataszy Urbańskiej wystąpił włoski gwiazdor TikTok'a, model i aktor - Gaetano Arena.

Nowy klip Urbańskiej wywołał kontrowersje. "Pierwszy raz to mąż nas rozwodzi"

Już od początku kręcenia teledysku wokół Nataszy Urbańskiej i jej związku z Januszem Józefowiczem narosło sporo kontrowersji i plotek. Wszystko zaczęło się po wypowiedzi reżysera, który stwierdził, że on i Natasza od kilku tygodni "nie są razem".

Wokalistka musiała dementować, że nie jest obecnie z mężem, gdyż pojechała kręcić klip. "Mój mąż jeszcze nie widział teledysku, a już nas rozwodzi, i po raz pierwszy nie zrobiły tego media" - komentowała dla Pudelka. Sam Józefowicz przyznał później w rozmowie z Plejadą, że jego słowa zostały źle zinterpretowane.

NATASZA - SHED a LIGHT (Official video)
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas