Reklama

Reklama

Tom Odell otarł się o śmierć po ulotnieniu się tlenku węgla

Brytyjski wokalista był bliski śmierci, ponieważ kocioł grzewczy w jego mieszkaniu był nieszczelny i wydzielał zabójcze ilości tlenku węgla.

Tom Odell znalazł się w niebezpieczeństwie

W sypialni 25-latka znajdował się nieszczelny kocioł grzewczy. Urządzenie wydzielało tlenek węgla, który powodował złe samopoczucie piosenkarza i problemy zdrowotne.

Tom Odell, zanim odkrył, co jest przyczyną jego nie najlepszej kondycji, uważał, że cierpi na jakąś tajemniczą chorobę. Wyciek tlenku węgla, podtruwał wokalistę. Tom w nawyku miał sypianie przy otwartym oknie i to uratowało go przed śmiertelnym zatruciem.

Nieszczelny kocioł, znajdował się w mieszkaniu, w którym Tom mieszkał 5 lat temu. Czuł, że nie jest z nim najlepiej odkąd zaczął tam rezydować. Fachowcy zabrali urządzenie i wydali oświadczenie, że gdyby nie otwarte okno, Tom mógłby już nie żyć.

Reklama

Odell swoją karierę zawdzięcza Lily Allen, która odkryła jego talent wokalny i zaproponowała współpracę z jej wytwórnią. Jak sam wspomina, jego początki nie były łatwe. W wywiadzie dla magazynu "Grazia" powiedział: "Kiedy miałem 18 lat, dałem płytę demo mojemu producentowi. Szliśmy ulicą i on wyrzucił ją do kosza na śmieci.".

Po kilku latach od debiutu, Tom Odell może pochwalić się obecnością na listach przebojów na całym świecie. Jego ostatni album "Wrong Crowd" uplasował się na pierwszym miejscu w Wielkiej Brytanii i tym samym powtórzył sukces jego debiutanckiej płyty "Long Way Down".

Odell był jedną z gwiazd tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival.

Posłuchaj największego przeboju Toma Odella "Another Love":

Sprawdź tekst utworu "Another Love" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tom Odell

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje