Reklama

The Smashing Pumpkins prezentują finałowy akt rock opery "ATUM"!

Zawierający 33 utwory, nowy album The Smashing Pumpkins wreszcie się ukazał. Posłuchajcie "ATUM"!

Zawierający 33 utwory, nowy album The Smashing Pumpkins wreszcie się ukazał. Posłuchajcie "ATUM"!
Billy Corgan jest liderem grupy The Smashing Pumpkins /Daniel Boczarski /Getty Images

The Smashing Pumpkins zadebiutowali w 1988 roku. Zasłynęli dzięki takim płytom, jak "Siamase Dreams" i "Mellon Collie and the Infinite Sadness". Grupa, choć kilkukrotnie zmieniała skład, od zawsze dowodzona była przez Billy'ego Corgana.

The Smashing Pumpkins prezentują teledysk do "Empires"

5 maja ukazał się długo oczekiwany album The Smashing Pumpkins zatytułowany "ATUM". Płyta jest kontynuacją albumów "Mellon Collie and the Infinite Sadness" z 1995 roku oraz "Machina/Machine of God" z 2000 roku. 

Reklama

Zawierający 33 utwory w 3 aktach album "ATUM" został napisany i wyprodukowany przez Corgana w ciągu ostatnich 4 lat. Kolejne single promujące album ("Beguiled", "Empires" i "Spellbinding") robią furorę w stacjach radiowych na całym świecie. Najnowszym jest utwór "Fireflies":

Zanim w 1988 roku The Smashing Pumpkins po raz pierwszy pojawili się na scenie, świat nie słyszał zespołu takiego jak oni. Połączyli rock, pop, metal, gotyk, psychodelię i elektronikę tworząc własny kalejdoskop melodii i inteligentychntnych piosenek. W momencie powstania ich brzmienie było inne od wszystkich i takie jest do dziś. Do tej pory sprzedali ponad 30 milionów płyt na całym świecie.INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Smashing Pumpkins
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy