Reklama

Sylwia Przybysz pokazała zdjęcie z baby shower. Kiedy poród? [INSTAGRAM]

Coraz bliżej narodziny pierwszego dziecka 21-letniej wokalistki Sylwii Przybysz i starszego od niej o 2 lata blogera i prowadzącego "The Voice Kids" Jana Dąbrowskiego.

Coraz bliżej narodziny pierwszego dziecka 21-letniej wokalistki Sylwii Przybysz i starszego od niej o 2 lata blogera i prowadzącego "The Voice Kids" Jana Dąbrowskiego.
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski już wkrótce zostaną rodzicami /AKPA

Wokalistka i youtuberka Sylwia Przybysz była jedną z gwiazd wytwórni My Music.

Zaczynała od wykonywania coverów, które publikowała w serwisie YouTube (w 2015 r. została laureatką konkursu YouTube Young Stars).

21-letnia Sylwia ma w dorobku trzy solowe płyty oraz dwa albumu nagrane z duetem Verba ("Związane oczy mam" - posłuchaj! - z 2016 r. i "W moim sercu" - sprawdź - z grudnia 2018 r.).

Reklama

Z kolei 23-letni Jan Dąbrowski to jeden z najpopularniejszych youtuberów i influencerów młodego pokolenia (ponad 1,5 mln fanów na Instagramie i tyle samo subskrybentów na YT).

Sprawdź tekst piosenki "Va Banque" w serwisie Teksciory.pl

Para regularnie zamieszcza ciążowe zdjęcia na swoich profilach w mediach społecznościowych - na początku września Sylwia i Jan oficjalnie potwierdzili, że spodziewają się dziecka. Później wokalistka ujawniła, że na świat przyjdzie ich córka - "mała Sysia".

Na ostatnim zdjęciu możemy zobaczyć, jak wyglądało przyjęcie baby shower.

"Jestem przeszczęśliwa i niezwykle wzruszona wszystkim co się dziś wydarzyło! Z całego serca chciałabym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że uśmiech nie schodzi z naszych twarzy!!!" - napisała Sylwia Przybysz.

Z poprzednich wpisów dowiadujemy się, że córka młodych gwiazd ma urodzić się na przełomie stycznia i lutego 2020 r.

Sprawdź tekst piosenki "Nie widzisz mnie" w serwisie Teksciory.pl

Sprawdź tekst piosenki "Byłeś mój" w serwisie Teksciory.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Przybysz | Jan Dąbrowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy