Reklama

Reklama

Sylwester TVN w Warszawie 2017: Ewelina Lisowska szykuje przebieranki

Poznaliśmy wszystkie gwiazdy sylwestrowej imprezy TVN w Warszawie. W tym roku mieszkańcy stolicy przywitają Nowy Rok na plenerowej zabawie w nowej lokalizacji - na placu Bankowym.

Poznaliśmy wszystkie gwiazdy sylwestrowej imprezy TVN w Warszawie. W tym roku mieszkańcy stolicy przywitają Nowy Rok na plenerowej zabawie w nowej lokalizacji - na placu Bankowym.
Ewelina Lisowska zapowiada przebieranki /AKPA

Miejski sylwester w plenerze odbędzie się już po raz 11. Podczas wcześniejszych edycji bawiono się m.in. na pl. Zamkowym, pl. Konstytucji, błoniach Stadionu Narodowego oraz na pl. Defilad.

Teraz czeka nas kolejna zmiana - w tym roku zabawa odbędzie się na placu Bankowym.

Wiadomo już, że na sylwestrze TVN wystąpią Bajm, Kayah, Agnieszka Chylińska, Bracia, Ira, Blue Cafe, Kombii, Pectus, Grzegorz Hyży, Perfect, Kasia Kowalska, Ewelina Lisowska, Sound'N'Grace, Cleo, Mateusz Ziółko i Future Folk oraz jamajski artysta OMI, twórca przeboju "Cheerleader".

Reklama

"Cheerleader" w wersji zremiksowanej przez Felixa Jaehna ma prawie 800 mln odsłon.

"Od wielu lat miejskie sylwestry cieszą się ogromnym powodzeniem. Zabawa w przestrzeni miasta stała się już tradycją i oczekiwanym wydarzeniem przez warszawiaków, ale nie tylko. Przyjeżdżają na niego także mieszkańcy sąsiednich miejscowości Mazowsza, a także z bardziej odległych miejsc z Polski" - mówiła Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent m. st. Warszawy, która pojawiła się na konferencji sylwestrowej.

Posłuchaj utworu "Po co" w serwisie Teksciory.pl!

Wśród prowadzących pojawią się znani prezenterzy TVN - Marcin Prokop, Agnieszka Woźniak Starak, Patricia Kazadi, Olivier Janiak, Filip Chajzer i debiutująca w tym składzie Gabi Drzewiecka. O choreografię widowiska zadbają Agustin Egurrola i tancerze z grupy VOLT.

"Podczas sylwestra usłyszycie moje największe hity, które zmiksowałam w medley. Będzie bardzo energetycznie! Pojawię się też na scenie z moimi kolegami muzykami w dość zaskakujących konfiguracjach, ale ta niespodzianka niech poczeka do tej wyjątkowej nocy. Kreacje już się szyją, zawsze na początku grudnia przesyłam mojej projektantce szkice, które sama wymyślam" - powiedziała Cleo.

"Tej nocy poczuję się prawie, jakbym grała swój własny koncert, bo trochę tych wyjść na scenę będzie! Zaśpiewam kilka piosenek, nie tylko swoich - po raz pierwszy zabiorę się też za cover, choć nie zdradzę jeszcze jaki. Cztery razy będę się przebierać, więc będzie na co popatrzeć, ale przede wszystkim zależy mi na tym, aby porwać i rozgrzać publiczność" - dodała Ewelina Lisowska.

2017 r. w Warszawie witali na scenie m.in. Agnieszka Chylińska, Varius Manx i Kasia Stankiewicz, Lady Pank, Kombii, LemON, Cleo, Andrzej Piaseczny, Ania Wyszkoni, Rafał Brzozowski i Natalia Nykiel.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL