Reklama

Stylowy Mick Jagger pozuje z 36-letnią ukochaną na baletowej gali

80-letni lider The Rolling Stones nie kryje się z uczuciem do swojej 36-letniej narzeczonej. Mick Jagger wsparł Melanie Hamrick podczas gali baletowej w Nowym Jorku. Para zadała szyku na "czerwonym dywanie". Zobacz, jak się prezentują!

80-letni lider The Rolling Stones nie kryje się z uczuciem do swojej 36-letniej narzeczonej. Mick Jagger wsparł Melanie Hamrick podczas gali baletowej w Nowym Jorku. Para zadała szyku na "czerwonym dywanie". Zobacz, jak się prezentują!
Mick Jagger pokazał się w towarzystwie narzeczonej, Melanie Hamrick /Samir Hussein/WireImage /Getty Images

Wygląda na to, że Mick Jagger, który w tym roku skończył 80 lat, w końcu się ustatkował. Wokalista The Rolling Stones w lipcu oświadczył się swojej wieloletniej partnerce, Melanie Hamrick. Choć między partnerami jest aż 44 lat różnicy, po raz kolejny dowodzą, że szczęśliwi nie liczą czasu, ale też lat.

Reklama

Narzeczona muzyka jest cenioną baletnicą. Nic dziwnego, że Jagger pojawił się u boku Hamrick na gali American Ballet Theater w Nowym Jorku. Elegancki gwiazdor rocka przykuwał uwagę ciemnozieloną, zamszową marynarką połączoną z czarnym garniturem. Jego partnerka postawiła natomiast na czarny gorset i rozkloszowaną spódnicę. Całość stylizacji dopełniał płaszcz ze sztucznego futra. Uwagę przykuwała także torebka, na której widniała okładka jej debiutanckiej książki - powieści romantycznej "First Position".

Mick Jagger - kim jest jego 36-letnia partnerka, Melanie Hamrick?

Melanie Hamrick jest z pochodzenia Amerykanką. Na co dzień można ją podziwiać na deskach nowojorskiego American Ballet Theatre. Swoje pierwsze kroki w tańcu stawiała w wieku zaledwie 3 lat. Spore zaangażowanie i praca pozwoliły na to, by już jako 17-latka zaczęła pojawiać się na nowojorskich scenach. Na koncie ma występy w baletowych wersjach m.in. "Kopciuszka", "Don Kichota" czy "Jeziora Łabędziego".

I choć niewiele wiadomo o przeszłości Hamrick, to swego czasu media w USA donosiły, że jej matka jest młodsza od partnera córki, a także, że jej ojciec zmarł w 2015 roku. Z Jaggerem miała poznać się rok wcześniej podczas koncertu The Rolling Stones w Japonii. Melanie Hamrick wraz z zespołem tanecznym została zaproszona za kulisy show.

Związek z Mickiem Jaggerem przysporzył jej popularności - zwłaszcza dlatego, że o zejściu się pary świat dowiedział się zaledwie kilka tygodni po samobójczej śmierci dotychczasowej partnerki Jaggera, L'Wren Scott. Melanie Hamrick i Mick Jagger oficjalnie spotykają się od 2014 roku - doczekali się niemal 7-letniego dziś syna Deveraux. "Mam naprawdę wspaniałą rodzinę, która mnie wspiera. I mam, no wiesz, małe dzieci - to sprawia, że czujesz się ważny" - mówił w wywiadzie o swoim ośmiorgu dzieci. 

Najstarszym dzieckiem Micka Jaggera jest 52-letnia córka Karis ze związku z Marshą Hunt. Z żoną Biancą doczekał się 52-letniej dziś Jade. Z późniejszą małżonką Jerry Hall ma czworo pociech: Elizabeth (39 lat), Georgię (31 lat) oraz synów Jamesa (38 lat) i Gabriela (25 lat). Z romansu z Lucianą Gimenez Morad ma syna Lucasa (24 lata). 

Jedna z jego córek, Georgia May, jest cenioną modelką.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: melanie hamrick | Mick Jagger | The Rolling Stones
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy