Reklama

Spring Rolls: Zobacz teledysk "Planety" (nowa płyta "Universum")

Zapowiadana już przez nas płyta rockowej grupy Spring Rolls ostatecznie ukaże się jesienią. Zespół właśnie wypuścił kolejny teledysk promujący album "Universum" - "Planety".

Zapowiadana już przez nas płyta rockowej grupy Spring Rolls ostatecznie ukaże się jesienią. Zespół właśnie wypuścił kolejny teledysk promujący album "Universum" - "Planety".
Zdjęcie z planu teledysku "Planety" Spring Rolls /materiały prasowe

Początki Spring Rolls sięgają 2011 roku. Grupa wydała do tej pory singel "Desinger" (2013), trzyutworowe demo "New Born" (2014), a także singel "Lunatics" (2015).

"Universum" będzie pierwszym pełnowymiarowym materiałem zespołu.

Produkcją muzyczną zajął się Lech Pukos z Gunslinger Studio, zaś miksem i masteringiem Jacek Miłaszewski. Za projekt okładki odpowiada Michał Karcz.

Wcześniejszym singlem promującym "Universum" był "RGB" z gościnnym udziałem aktora Marcina Kwaśnego (m.in. "Historia Roja", "Pilecki", seriale "Szpilki na Giewoncie", "Wiadomości z drugiej ręki", "Czas honoru", "Barwy szczęścia" i "Dwie strony medalu").

Reklama

Teraz zespół prezentuje klip "Planety", który pozostawia szeroką płaszczyznę do interpretacji, przedstawia dwójkę bohaterów, balansujących na granicy świata rzeczywistego i wirtualnego, co pośrednio nawiązuje do koncepcji całego albumu “Universum". Teledysk został zrealizowany przez Jakuba Klawikowskiego i jego ASF Studio.

"Układ piosenek na płycie nie jest przypadkowy. Cały album jest podróżą po dzisiejszym świecie. Tytułowe 'Universum' nie jest artystyczną abstrakcją, jest faktycznym światem, w którym obecnie żyjemy. Jest w nim miejsce na zabawę, piękno i miłość, ale jednocześnie widzimy jak wiele niebezpieczeństw na nas czeka. Niewątpliwie, XXI wiek nie rozpoczyna się zbyt optymistycznie, my jednak chcemy tą płytą dać świadomość i odwagę słuchaczom, by coś w nim zmienić" - mówi wokalista Artur Łukasik.

Oto szczegóły płyty "Universum":

1. "Nowy Świat"
2. "Planety"
3. "Girl From Mars"
4. "Toksyczny"
5. "87"
6. "Animal Inside"
7. "Mars One"
8. "Przyjdzie taki czas"
9. "RGB"
10. "Too Late".


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Spring Rolls | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy