Reklama

Sławomir Świerzyński o Andrzeju Dudzie: "Jemu miód kapie z ust"

Sławomir Świerzyński, lider zespołu Bayer Full wypowiedział się na temat obecnego prezydenta RP, Andrzeja Dudy.

Sławomir Świerzyński, lider zespołu Bayer Full wypowiedział się na temat obecnego prezydenta RP, Andrzeja Dudy.
Sławomir Świerzyński (Bayer Full) znany jest z kontrowersyjnych wypowiedzi /Marcin Bruniecki /Reporter

Ocenił również przeciwniczkę Andrzeja Dudy w nadchodzących wyborach prezydenckich - Małgorzatę Kidawę-Błońską.

Sławomir Świerzyński ostatnio bardziej niż z występów z zespołem, znany jest ze swoich kontrowersyjnych politycznych komentarzy.

Wokalista Bayer Full (sprawdź!) wystąpił w programie TVP "W pełnym świetle". W rozmowie opowiedział, co sądzi o kandydatach starających się o posadę prezydenta RP.

Reklama

Ocenianie zaczął od kontrkandydatki Andrzeja Dudy. "Nie mam pomysłu na panią Kidawę-Błońską, dlatego że ona sama sobie szkodzi" - komentował piosenkarz. "W momencie kiedy kartkę jej zabierają, ona nie wie, co powiedzieć (...). Nie mówię tego złośliwie, broń Boże. Ta pani jest po prostu nieprzygotowana do tej roli" - dodał.

Pochwalił natomiast panującego obecnie prezydenta. "Razem ze swoją przecudowną małżonką, doskonale nas reprezentują. Andrzej Duda jest erudytą, jemu miód z ust kapie, on ma pyłek kwiatowy na ustach" - oceniał Świerzyński. 

Internauci byli bezlitośni dla lidera Bayer Full. "Autorytet od majteczek w kropeczki się znalazł. Może ma nadzieję, że i o nim film nakręcą, a to nie jest wykluczone przy rozmachu i misji tvp", "Niebanalne poczucie smaku. Podejrzewam że pomyliły mu się otwory", "Komentarze tego Pana są tak płytkie jak jego przyśpiewki" (pisownia oryginalna) - pisali w komentarzach. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bayer Full | Sławomir Świerzyński | Andrzej Duda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy