Reklama

Reklama

Sławomir Świerzyński o Andrzeju Dudzie: "Jemu miód kapie z ust"

Sławomir Świerzyński, lider zespołu Bayer Full wypowiedział się na temat obecnego prezydenta RP, Andrzeja Dudy.

Sławomir Świerzyński (Bayer Full) znany jest z kontrowersyjnych wypowiedzi

Ocenił również przeciwniczkę Andrzeja Dudy w nadchodzących wyborach prezydenckich - Małgorzatę Kidawę-Błońską.

Sławomir Świerzyński ostatnio bardziej niż z występów z zespołem, znany jest ze swoich kontrowersyjnych politycznych komentarzy.

Wokalista Bayer Full (sprawdź!) wystąpił w programie TVP "W pełnym świetle". W rozmowie opowiedział, co sądzi o kandydatach starających się o posadę prezydenta RP.

Reklama

Ocenianie zaczął od kontrkandydatki Andrzeja Dudy. "Nie mam pomysłu na panią Kidawę-Błońską, dlatego że ona sama sobie szkodzi" - komentował piosenkarz. "W momencie kiedy kartkę jej zabierają, ona nie wie, co powiedzieć (...). Nie mówię tego złośliwie, broń Boże. Ta pani jest po prostu nieprzygotowana do tej roli" - dodał.

Pochwalił natomiast panującego obecnie prezydenta. "Razem ze swoją przecudowną małżonką, doskonale nas reprezentują. Andrzej Duda jest erudytą, jemu miód z ust kapie, on ma pyłek kwiatowy na ustach" - oceniał Świerzyński. 

Internauci byli bezlitośni dla lidera Bayer Full. "Autorytet od majteczek w kropeczki się znalazł. Może ma nadzieję, że i o nim film nakręcą, a to nie jest wykluczone przy rozmachu i misji tvp", "Niebanalne poczucie smaku. Podejrzewam że pomyliły mu się otwory", "Komentarze tego Pana są tak płytkie jak jego przyśpiewki" (pisownia oryginalna) - pisali w komentarzach. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama