Reklama

Sławomir i teledysk "Małgosia Socha": Kajra prezentuje swoje wdzięki

Do sieci trafił wreszcie teledysk Sławomira "Małgosia Socha". W klipie nakręconym podczas trasy w USA możemy zobaczyć żonę wokalisty - Kajrę - w bikini.

Do sieci trafił wreszcie teledysk Sławomira "Małgosia Socha". W klipie nakręconym podczas trasy w USA możemy zobaczyć żonę wokalisty - Kajrę - w bikini.
Kajra i Sławomir prezentują nowy teledysk /AKPA

Magdalena Kajra Kajrowicz towarzyszy Sławomirowi na każdym koncercie (sprawdź!). Była też współprowadzącą programu "Big Music Quiz" w TVP.

"Mam to szczęście, że Magda jest piękna i chcę być z nią do końca życia! Modliłem się o dobrą żonę i sobie to wymodliłem, Kajra się nie modliła i ma co ma, czyli mnie" - komplementował niedawno swoją żonę Sławomir (sprawdź!).

Reklama

W sierpniu para świętowała ósmą rocznicę ślubu.

Dodajmy, że Kajra i Sławomir będą gwiazdami Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Na "specjalne życzenie fanów z Podkarpacia" do sieci właśnie trafił teledysk do piosenki "Małgosia Socha". To utwór z 2017 r., który nawiązuje do popularnej aktorki i serialu "Przyjaciółki" (sprawdź tekst piosenki!).

Sławomir i Małgorzata Socha przyjaźnią się od lat - razem wystąpili w klipie "Aneta" (prawie 25 mln odsłon).

"Bardzo cenię sobie Małgosię. To świetna aktorka, zagrała w moim klipie. Jest tak wspaniałą postacią, że postanowiłem napisać o niej piosenkę i oto jest" - wyjaśniał "gwiazdor rock polo".

Teledysk "Małgosia Socha" powstał podczas trasy koncertowej Sławomira po USA, jesienią 2019 roku. Koncerty odbyły się w Chicago, Nowym Jorku, New Britain i Clear Water na Florydzie.

Dodajmy, że Sławomir zapowiada też premierę nowej piosenki "Weselny pyton". Ma ona trafić do sieci, gdy youtubowy kanał wokalisty przekroczy milion subskrypcji (obecnie ma on ponad 810 tys.).


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sławomir Zapała | Magdalena Kajrowicz | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy